хочу сюди!
 

Киев

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Знак Невідомому солдату відкрили у Нових Петрівцях

  • 28.10.14, 20:28


День визволення України від німецько-фашистських загарбників відзначили у Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році" в Нових Петрівцях на Вишгородщині. Відкрили оригінальний знак Невідомому солдату.

Скульптор Борис Крилов представив дуже несподівану, а від того оригінальну роботу. Можна сказати, повністю відірвався від стандартної радянської школи...

-Вдячні керівництву Київської облради, ОДА, Вишгородській РДА, Новопетрівській сільраді за розуміння і підтримку! - сказав директор музею Іван Вікован, - Дуже допоміг народний депутат Я.Москаленко, представники громадськості. Музей отримав ще один пам`ятник.

Музей, з початком окупації Криму рашистами, демонстративно вивісив прапор Військово-Морських Сил України. Нині на флагштоці - прапор Збройних Сил України.

Завдяки сприянню майора Нацгвардії, начальника прес-служби Північного об`єднання НГУ Євгена Роженка, музей формує колекцію екпонатів із зони АТО. Скоро представимо. А виставку плакату на підтримку бійців АТО, можна побачити просто зараз...

Музейники передали для потреб бійців АТО БРДМ і БТР-60, які після реконструкції, допоможуть бійцям визволяти нашу землю. БРДМ днями відбуде до батальйону "Київська Русь".

День визволення України було встановлено Указом  Президента України № 836, від 20 жовтня 2009 року з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

У ході  війни саме на території України відбулися ключові бої, які відіграли важливу історичну роль у звільнені Європи.

 Нацистським режимом було закатовано понад 5,5 млн. цивільних людей, 1367 тис. військовополонених. 3 млн. чоловік загинули під час бойових дій на території України. 2,5 млн. чоловік депортовано на примусові роботи до Німеччини. Загальні втрати становили близько 20% від всього населення України.

У військах чотирьох Українських та I Білоруського фронтів, які вели бойові дії проти німецької армії на території України, українці складали 50-70 % особового складу, у тому числі близько 300 генералів.

Музей "Битва за Київ у 1943 році" чекає вдумливих відвідувачів!

Прес-служба

Знак Невідомому солдату

І.П.Вікован

 

Скульптор Борис Крилов

0

Коментарі