хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Сергій Пархоменко: «Працюватиму не для себе, а для киян»

  • 18.05.14, 13:30


 Директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД, заступник директора Музею плакату Сергій Пархоменко прийняв рішення балотуватися до Київради від команди Лесі Оробець, партії «Нове життя» по списку і по 20-у мажоритарному виборчому округу №20 (Лісовий масив). Про свою мотивацію іти на вибори та про те, які зміни в столиці готовий здійснити він та його однодумці, Сергій Пархоменко розповідає журналістам.

Пане Сергію, чому саме від команди Лесі Оробець Ви вирішили іти на вибори?

Я знаю Лесю давно. Коли в 2007-у році ми заснували кампанію «Молодіжна варта», вона, вперше ставши народним депутатом, дуже багато нам допомагала, була завжди відкритою, готовою до діалогу. Коли в 2010 році Міністром освіти було призначено Дмитра Табачника, Леся рішуче підтримували наші протести проти реформ цього діяча, була на наших акціях, витягала студентів з міліції. Вона допомагала нам, молодим громадським активістам, коли ми, ще задовго до Майдану ходили на Межигіря , коли нас намагався схопити «Беркут». Під час Майдану в найбільш критичні моменти вона стояла з нами пліч-о-пліч, ніколи не ховалася за спинами. Зараз в команді Лесі Оробець – люди, які ще ніколи не були при владі, не займали високих посад, переважно – це молоді активісти, що пройшли Майдан з першого останнього дня.

Як Ви гадаєте, хто намагався організувати зняття Лесі з виборів? кому ц е було вигідно?

Кому вигідно – Ви самі знаєте. на жаль, і серед тих, хто свого часу був з Лесею в опозиції і боровся з режимом януковича, багато тих, кого вона не влаштовує через свою принципову позицію. Хто хоче керувати містом і тишком-нишком дери банити його бюджет – ті ні в якому разі не хочу бачити Лесю в кріслі мера, її команду – в Київраді. Вони бояться її і намагаються у напівзаконний спосіб усунути з виборчої гонки.

 

Які основні задачі вашої з Лесею команди?

В першу чергу – повернути награбоване командою Черновецького-Попова-Гереги громаді міста, розслідувати незаконні обородки попередньої влади міста і притягти винних до відповідальності. Тільки в цьому випадку ми можемо зламати хребет корупції.

 

Які ще задачі?

Ліквідувати монополію таких комунальних підприємств  як «Київавтодор», «Київенерго», «Київводоканал» на забезпечення життєвих потреб міста. Ремонтувати дороги, відновлювати інфраструктуру мають ті структури, які пройдуть процедуру відкритого тендеру, що пройде під пильним контролем громадськості.

Київ – одне з європейських міст, де житло коштує чи не найдорожче…

Цю проблему теж можна вирішити. Знову таки – шляхом тендеру для забудовників, які мають пропонувати дешеві варіанти на спорудження житла, в першу чергу – соціального. Також місто може саме будувати під державні гарантії бюджетне житло – для молодих сімей. Крім того, законом (ст. 118 Земельного кодексу), кожен українець має право на 10 соток землі під будівництво житла. На практиці їх отримати неможливо через бюрократичні перепони. Ми змінимо процедуру – тепер для позитивного рішення на приватизацію землі буде достатньо рішення Київради і висновку земельної комісії. Але перет тим маємо виділити під приватизацію земельні ділянки, що будуть призначені суто для будівництва. Це – території, де компанії-забудовники зараз хочуть зводити елітне житло, це території, які було незаконно відчужено у громади «молодою командою Черновецього» і, можливо, територія Конча-Заспи. А чому ні? багатіям і чиновникам там можна зводити житло,а люди мають за таке право платити мільйонні хабарі? Ми покладемо цьому край!

 От Ви кажете про будівництво під державні гарантії… Але яка установа дасть кредит, коли бюджет міста майже порожній?

 Скоро буде прийнято бюджетну реформу, за якою 70% зароблених місцевими громадами коштів буде залишатися на місцях. Бюджет міста можна наповнити за рахунок туризму, як то робиться в Дубровнику, Барселоні, Римі. Але перед усім треба накласти мораторій на вирубку зелених зон і забудову історичної частини міста. Тоді Київ буде привабливим для туристів!

 Туризм добре. А спорт?

Безкоштовні секції для молоді – одна з першочергових задач для нас. Крім того, хотілося б, аби половину акцій ФК «Динамо» (Київ) було передано громаді, вболівальникам, щоб вони впливали на кадрову політику клубу, могли змінювати тренерів і президентів команди.

 З якими проблемами стикаєтесь під час зустрічей з виборцями?

Проблем у людей маса. в першу чергу – це свавілля і бездіяльність ЖЕКів, або тих самих монополістів типу «Київенерго». Наприклад, одну зі шкіл мого масиву хочуть відключити від світло та водопостачання через борги. Але ж держава копійки виділяє на школи! Хай списують борги, бо інакше – ліквідуємо всі ці компанії.

 

Ну якщо так, тоді бажаємо Вам успіху!

 

Дякую. Ми ідем працювати в Київраду для киян, а не для себе. і моя кампанія ведеться виключно за мої кошти і за пожертви моїх друзів.

 

Біографія

Пархоменко Сергій Анатолійович

 

Журналіст, політолог, громадський діяч

Директор Центру зовнішньополітичних досліджень OPAD,

Голова Асоціації молодіжних громадських ініціатив та організацій.

Радник Міністра освіти і науки України на громадських засадах.

Заступник директора приватного Музею плакату України.

 Народився 9 жовтня 1984 року.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр, – спеціальність «Історія» (диплом з відзнакою), та Київський університет культури і мистецтв, бакалавр, – спеціальність «Менеджер» (диплом з відзнакою).

Також за плечима аспірантура Київського університету культури і мистецтв.

Молодший лейтенант запасу.

Заступник головного редактора газети «Шлях Перемоги», прес-секретар (по Україні) Генерального Секретаря Світового Конгресу Українців Стефана Романіва, редактор Української Інформаційної Служби та інтернет-видання «Універсальна газета».

Друкуюсь в таких виданнях як УНІАН, «Українська правда», «День», «Україна молода», «Газета по-українськи».

Розпочав громадську діяльність в 2002 р. ще під час навчання в середньому загальноосвітньому закладі.

Був головою ряду київських та всеукраїнських молодіжних громадських організацій, засновник та лідер ряду громадських кампаній та ініціатив. За останні 10 років організував понад 100 різного роду заходів – від круглих столів з питань міжнародної політики до футбольних турнірів і концертів для студентів.

Брав участь в усіх акціях протесту проти режиму Януковича, був одним з ініціатиорів та лідерів «АнтиТабачної кампанії» проти одіозного екс-мінітсра освіти Дмитра Табачника, учасником Податокового майдану, Мовного майдану, співкоординатором ряду громадських ініціатив та протестних рухів. Неодноразово зазанавав утисків від прислужників попередньої влади. Під час Євромайдану був у 14-й сотні Самооборони, членом Комісії з питань студентів та молоді ВО «Майдан», активіст Громадської варти Києва та член оргкомітету Деснянської громади столиці.

 

Програма

Для міста:

Домагатимусь перенесення половини державних установ на Лівий берег – це розвантажить мости в години пік та дозволить мешканцям лівобережжя швидше добиратися на роботу.

Зниження вартості оренди та вартості житла на 25% шляхом проведення тендерів серед забудовників за принципом «Хто дешевше запропонує – той і будує», а також шляхом зменшення податків для забудовників і спрощення процедури відведення землі для тих, хто будує СОЦІАЛЬНЕ житло.

Ініціюю розслідування корупційних схем та повернення коштів, вкрадених корупціонерами з «Автодору», «Київпастрансу», «Київського метрополітену». Також моя задача - ліквідація «Автодору» та  мораторій на рік на підняття цін в метро.

Повернення районних рад, надання юридичного статусу місцевим громадам.

Сприятиму організації тендеру на прибирання пляжів і влаштування біля пляжів зон відпочинку із залученням іноземних компаній.

 

Доб’юсь відміни плати за прибудинкові території.

 

Вай-фай у громадському транспорті як у Донецьку. Чим ми гірші?

 

Оптимізую рух громадського транспорту, змушу замінити старі буси перевізників на нові або позбавлю ліцензії.

 

Законодавчо змушу служби таксі мати юридичну і фактичну адресу, телефон гарячої лінії, сайт для прозорої роботи із унеможливлення обдурювання пасажирів і підняття тарифів без попередження.

 

Зменшення податків, ліквідація податків на 1 рік для підприємств, які цього року відкрилися або ще відкриються, натомість наполягатиму на веденні місцевого податку на туризм, як в Італії, та впровадження державної програми з «розкрути» Києва як туристичної цікавинки.

 

Введу виборність дільничних інспекторів, створення муніципальної поліції.

 

Зіінціюю створення нової служби за контролем над тваринами.

 

Запроваджу мораторій на забудову історичного центру та вирубку зелених зон міста.

 

Для району:

 

Освітлення для прибудинкових територій мікрорайону, ремонт ліфтів та автодоріг, збільшення комунальних служб для прибирання, ліквідація ЖЕКів і заміна їх на одну структури з комунального регулювання (одна на кожен район).

 

Створю безкоштовного спортивного клубу (секції) для молоді. Заборона навчальним закладам брати кошти за проведення спортивних змагань (за винятком партій і комерційних установ).

 

За допомогою оновлених комунальних служб наведу лад в місцях дозвілля мешканців району.

 

Виділю безкоштовні приміщення для мистецьких гуртів, дитячих садків та спортивних секцій.

Велодоріжки – для всього району!
0

Коментарі