хочу сюда!
 

Svitlana

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 33-50 лет

Кохання на асфальті, або Високі почуття на низьких поверхнях

Кохання на асфальті

або

Високі почуття на низьких поверхнях

Що трапилося панове? За всіма нинішніми політичними чварами, зовсім місця не залишилося для романтики. Бідна та країна, у якій нема інших тем, окрім навколо владних скандалів.

В часи технологічного прогресу, співати серенади Ромеам під вікнами, немає сенсу, адже Джульєтти живуть за пластиковими звуконепроникними вікнами.

Та живі розуми невтомних коханців скрізь знайдуть вихід. Отже, які варіанти можемо споглядати нині?

1.Економічно-довгостроковий варіант Надписи на асфальті прямісінько під вікнами прекрасної дами, вже досить довгий час залишаються популярними. Таке вираження почуттів прослужить не дин рік, тай не одній дівчині, головне щоб слова не жили довше за зміст, що в них кладений, і не довелося дописувати заперечні часточки. Також слід бути обачними, щоб разом із коханням не увіковічити свою неграмотність. А якщо замість імені написати ласкаве звернення, наприклад „котику”, „сонечко”, „кохана”, то порадується серденько всієї жіночої провини під’їзду, та що там говорити, навіть мешканець прилеглих будинків.

2. Дорогий варіант

Не менше оригінальним способом буде викласти зізнання квітами на асфальті. Звичайно перед цим пообіцявши почесній варті бабусь на лавочках, що все буде прибрано. Проживе такий шедевр не довго, але пам’ять не зітреться часом. Після отримання бажаного ефекту сюрпризу, сміливо збирайте квіті в здоровезний букет, а якщо прогорить, то просто роздаруйте їх прекрасним незнайомкам. Від їх посмішок залікується будь-яка рана на душі.серце із вогню

3. Містичний 

Уявіть собі: ледь стемніло, прохолодний вечір, у небесах відчувається аромат пристрасті та романтики, повітря таке тихе-тихе, у ньому дзвенить передчуття чогось прекрасного, незвичного. Лунає дзвінок і схвильований голос просить підійти ЇЇ до вікна, а там..Внизу викладене із сотні свічок палахкотить серце, в середині якого стоїть ВІН,, гарно вбраний, з букетом троянд (не тих, що на ведених в попередньому варіанті...хоча...де наша не пропадала)Їхні погляди зустрічаються, в грудях щось щемить, на мить все навкруги зупиняється, дівчина мліючи каже „АХ”. Занавіс.

4. Травматичний

Розмістити надпис-признання на будинку навпроти. Таке без особливої підготовки та згоди мешканців, які будуть потерпати, не можливо. Та й не відомо ще від сусідів, чи необачності можливо більше постраждати.

5.Лицарський Нічого оригінальнішого не знайшовши, забратися до балкону коханої з трояндою з зубах і розмальованих в сердечко обличчям, так тихенько і сором’язливо постукати у шибку. Не будемо згадувати про всі неприємні деталі, я що можуть трапитися, слова, які можуть бути сказаними, головним залишається, не помилитися віконцем, і тим паче поверхом.

6. Мистецький 

Графіті. Так, і таким способом, можна виражати високі почуття, але мусять бути присутніми ентузіазм, витримка, майстерність, і якесь художнє бачення. Також не буде зайвим вміння швидко тікати від людей в сірому. Бо така творчість тягне на порушення законів і можливих штрафів, і непотрібних проблем. Та хіба такі дрібниці колись зупиняли?

І так образливо за даму серця, коли після звертання до неї в написі не стоїть кома. Цьому вчать вже навіть 12 років.

Та щастя зовсім в іншому

.Ваша Лю. http://h.ua/story/150350/


10

Последние статьи

Комментарии

19.11.08, 12:35

я помню как в 1999 я впревые увидела подобную надпись на бетонных плитах, её было видно если ехать через Днепр со Славутича на Выдубичи, справа... и тогда это было ВАУ... а сейчас...примитивно, хотя НЕ СПОРЮ приятно

  29.11.08, 12:37Ответ на 1 от Уляшка

  але всетаки приємно побачити присвячену саме тобі писульку)

   39.11.08, 12:41Ответ на 1 от Уляшка

   погоджуюсь - ПРИМІТИВ!

    Гость: Фенікс Крі

    49.11.08, 13:44


    Мене зацікавив напис на пердостанній фоті. Що там???

     59.11.08, 13:46Ответ на 4 от Гость: Фенікс Крі


     Мене зацікавив напис на пердостанній фоті. Що там???
     там "з добрим раноком, кохана" доречі з комою

      Гость: Фенікс Крі

      69.11.08, 13:49Ответ на 5 от LOVIK


      Мене зацікавив напис на пердостанній фоті. Що там???
      там "з добрим раноком, кохана" доречі з комою
      головне з комою. А де кохана? На гелікоптері кружляє?

       аноним

       79.11.08, 13:59

       художники, БЕГУЩИЯ за оргазмом...

        89.11.08, 14:00Ответ на 7 от аноним

        художники, БЕГУЩИЯ за оргазмом...романтика

         аноним

         99.11.08, 14:01Ответ на 8 от LOVIK

         художники, БЕГУЩИЯ за оргазмом...романтика эта жолание и скланение к саитию

          Гость: Ферзь

          1010.11.08, 03:57

          И,пока бъется сердце...

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая