хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 45-60 років

Служба таксі 1555 у івано-франківську

  • 05.01.15, 10:42
taxi
Іншими словами я не можу описати сьогоднішню ситуацію з таксистами служби 1555 у Івано-Франківську. Склалось враження що люди просто зажерлись...

Сьогодні з дружиною запланували зїздити до родичів, а оскільки з малою дитиною, то вирішили їхати таксі. Зібралися, та викликали службу таксі якою завжди користувались 1555 у івано-франківську. Приїхала машина та оператор одразу перезвонила щоб виходили. Першою вийшла дружина з малою та сіли в машину. Далі вийшов я із каляскою. Водій не виходячи із машини сказав що не візьме нас з каляскою, оскільки в нього в багажнику газовий балон. А в салон його супер-пупер "говно жигулів" складену коляску він не візьме. Я охуїв. Жінка із дитиною вийшли, таксиста ми лагідно відпустили. Взяв малу на руки, стоїмо на вулиці чекаємо іншу машину. Дружина щось довго алокала та виясняла ситуацію по телефону з оператором, сказала своє фе і вимагала як найшвидше нормальну машину. Через 5 хв приїхала машина, ми подумали що це за нами, але на жаль вияснили що машина приїхала до наших сусідів. Поки сусіди виходили ми поспілкувались із таксистом, він нам поспівчував та дав візитку своєї служби, порадив позвонити на їхню службу 1556. Поки стояли надворі мала в мене на руках вже заснула. Сказав дружині щоб викликала іншу службу(правильно сказав), а сам пішов до хати із малою щоб дурно не мерзнути.
Дружина викликала службу карпати 1556, ту що нам дав візитку таксист. На наше здивування карпати дуже швидко приїхало і нас забрало разом із коляскою. Настрій вже був троха підпорчений. На щастя попався нормальний таксист.
Посиділи, посвяткували, прийшов час їхати додому. Вийшли до зупинки біля "Золотої Ниви". Стояло три машини, тільки ми підійшли із каляскою, один сказав що вже іде на замовлення, третій виїхав, а другий почав ставити дурні запитання, ми плюнили на цих довбойобів, та пішли на зупинку. Сіли у маршрутку і щасливо доїхали додому. У маршрутці зустріли теж пару із дитиною, розговорилися.
Пішли на фіг дибільні таксисти, не хочете не їдьте. Сервіс деяких служб таксі у івано-франківську вражає. Як мінімум службою 1555 у івано-франківську вже не будемо користуватись. здивувала поведінка шофера служби 1555, він відмовився нас везти хоча був вже під нашою хатою і не пройнявся нашою проблемою не викликав іншу машину зі своєї служби. Також здивувала реакція оператора служби 1555 у івано-франківську, вона взагалі не пройнялася нашою проблемою, в нас склалось враження що вона була під градусом, бо так і не змогли із нею нормально поспілкуватися. Весело рік почався, що тут скажеш.
З Новим роком друзі! Бажаю не попадати у таку ситуацію.
1

Коментарі