56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Україна - Франція 0:3

• 20.11.13, 10:45
footbol
Учора з друзями дивилися футбол Україна-Франція. Одне розчарування, вже на 22 хвилині нашим забили гол. Попередній матч Україна вдома зіграла 2:0. Такий шанс упустили, а могли на чемпіонат поїхати.  Рослабились, мали запас у 2 голи і просрали. Перший гол тупо пропустили і понеслось, Пятов відбив невдало перед собою і на добиванні Французи забили. Захист в нас дуже провальний. Французи бомбили як могли. Вже через пару хвилин знову забили. Хачеріді придурок сфолив і отримав червону, таким чином підставив всю команду, як так можна по дибільному грати, першу жовту він отримав просто так за розмови. Як можна бути таким придурком і підставити усю команду. Французи дуже сильні, і вигравати нашим в любому випадку було б непросто. Але мати такий шанс і упустити... Дуже шкода