Мінімізація податків як погляд на «Інвестиційний паспорт Луг обл
- 07.09.17, 02:05
Мінімізація податків як погляд на «Інвестиційний паспорт Луганської області»
Прогресивна творча команда Юрія Гарбуза, голови Війського-цивільної адміністрації Луганської області» обнародувала у Фесбуці на своїй сторінці «Інвестиційний паспорт Луганської області» фотографією першої сторінки та посиланням http://loga.gov.ua/sites/default/files/collections/investment_passport_of_luhansk_region2017.pdf
«Друже-товаришу-брате» - дальші не читай цю статтю, якщо ти безперервно насолоджуєшся ідеологією ортодоксального матеріалізму, роздратуєшся.
Те що вбачається при ознайомленні із тим документом, так це багатоплановість огляду ситуації в Луганській області. В тому числі і під кутом зору із огляду на бачення Ісуса Христа «Найщасливіші найвищою мірою щастя ті, хто відчуває свої духовні потреби (переклад Нового міру, «Блаженные нищие духом, ибо их царствие небесное» у давньому перекладі першого вислову в Нагорній проповіді Ісуса Христа, цитування не точне)». В роздрай до якого, антиномічно – є «Не копите багатство на этом свете, … а копите на небе, ибо где душа ваша там и вы будете (цитування не точне)». Педагогічно точне закладання розуміння предмету документа «Інвестиційний паспорт...» із поступовим нарощуванням складності навчального матеріалу - підводить до усвідомлення «підводного каменя», що в Луганській області господарюють небайдужі люди, які керують-працюють і в складних підприємствах, таких як ПрАТ «Северодонецьке науково-виробниче об’єднання ‘Імпульс’» і в підприємствах із простою структурою, як наприклад, «Фермерське Господарство ‘Риск’». І об’єднуючим їх є спільна ознака, що ці підприємства є платниками податку в умовах, що залишок валового доходу дуже довго треба розділяти на накоплення фінансового ресурсу для старту, «реалізації» нової ідеї, яку вловили від Вищих Світів для розвитку своєї виробничої діяльності ці підприємства. В наслідок чого мають переплатити значну суму податків у фонд суспільного споживання. Який розподіляється на потреби суспільного Законом України «Про державний бюджет України на 2017т рік», наприклад.
Завдання, яке поставила, припускається, команда Ю.Гарбуза переслідувало мету мінімізувати податки у фонд суспільного споживання оперуванням із триєдиною субстанцією часу: «Минуле-теперішнє-майбутнє». Цей вислів відбиває сучасне бачення, що будь-що, яке здатне до розвитку, тобто не є «дідусевим велосипедом», - задіяне у взаємообмінних процесах, будучи і «субстанцією», і «законом», і «процесом», і «поняттям», і «Індивідом: людиною, ТОВ ”Рік-із-не-повним-робочим-тижнем”, донором програми гранту» і дечим, якому не має усвідомлення у побутовій мові алкоголіків. Ідея «Інвестиційного паспорта...» призначена зразу запустити із пустого місця Бізнес-план, наприклад, «Проект: Закупівля та монтаж стану для лінії по прокатці та обробленню біметалічних труб. Вакуумна лінія для виготовлення МДФ плит. (ТОВ “Кремінський завод ’Ритм’”)». Але податки майбутнього держави - будуть віддані іншій країні, не українцям. Але «хитрість лисички із казочки про колобка» в цьому задумі прогресивної творчої команди Ю.Гарбуза полягала у взаємообміні ресурсами «донора-грантонадавача» і «бідного небожа, що взяв мені негоже». При якому тимчасово вільний енерго-компонент: мільйони євро чи доларів приймався ослабленою системою в обмін на еквівалент із добавкою відсотковою. Яка отримана від прискорення розвитку, активізації ослабленої системи до такого рівня, що вона не тільки буде спроможна повернути «енерго-компонент», але і напрацює і добавку для себе, яку частково віддасть інвестору в цей проект, наприклад, «Проект: Придбання с/г обладнання (кормозмішувач) для відгодівлі свиней (“Фермерське Господарство ’Ірина’”)». І напрацює одночасно кошти на податки у фонд суспільного споживання, в кількості, яка еквівалентна податкам, сплачуваним тривалий час в процесі накопленні коштів для реалізації бізнес-проекту. Податки цим будуть мінімізовані. І напрацює додатково і для себе для свого подальшого розвитку у покращених умовах.
Вище описане не є не пояснюваним феноменом, подібним до мандрування Колобка через етапне підвищення складності ситуацій життя Колобка по шляху до Лисички. А є космічним явищем, яке висвітлено в творчості Л.О.Секлітової та Л.Л.Стрельнікової, опублікованої видавництвом «Амріта-Русь» як Закон ВСЕОБЩЕГО ЕДИНСТВА ЭНЕРГИЙ: «… Цель закона всеобщего единства энергий – не подчиняющееся большинство объединений, а сплочённый консорциум для совместного роста совершенных образований, где связывающие концептуальности ведут к …» в главі «Бесконечность и предельность, составляющие единое целое. О единстве энергий в Мироздании», що в т.1 книги «Законы Мироздания или основы сущестования Божествнной иерархии», 2003р.. Книга отторгнута православною церквою.
07.09.2017р.
Коментарі