хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Фотошкола 1

Чому і для чого ми фотографуємо?
Це необхідно для передачі іншим людям візуальної інформації, зображення. Інформаційна складова - головна. Емоційна складова може бути, а може і ні. Її немає, коли хтось робить фото розкладу руху автобусів, чи роботи магазину.
Порівняно невелика кількість людей виконує фотозображення різноманітних подій і предметів для медійного простору, або на замовлення інших осіб за оплату. Це - професійні фотографи. Трохи більше людей фотографують, аби викликати емоції у глядачів, подібні до емоцій автора під час зйомки, і застосовують для цього певні прийоми впливу (оптичні, хімічні, комп'ютерні) на майбутнє фінальне зображення. Це аматори творчої фотографії, які вважають її мистецтвом. Фотографи можуть входити до обох груп. На всю Україну таких всього мабуть біля 10 000.

Чи потрібно вчитися фотографії? Кому потрібно вчитися фотографії?
Найчастіше нині більшості людей немає необхідності вчитися фотографії більше ніж для виконання знімків смартфоном і відправлення зображення мобільним телефоном своїм знайомим. 90% знімків - це стихійна фотографія. Її цілі прості і утилітарні. Вони досягаються без навичок і способів зйомки професійних і творчих фотографів.
Якісь специфічні знання і навички з фотографії потрібні меншості, яка хоче заробляти, виконуючи фотозображення, або прагне творчої самореалізації в художній фотографії як мистецтві.
7

Последние статьи

Комментарии

115.09.20, 14:11

  221.09.20, 11:05Ответ на 1 от Кислица

  Вже є 3 пости.

   321.09.20, 16:15


   я вважаю, що аматорам теж було б непогано якісь знання набути...
   чомусь дуже часто трапляються фото людей, у яких з голови дерево "росте", або ще якась халепа...

    430.09.20, 18:39

    Спасибо за информацию.