хочу сюди!
 

Татьяна

53 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-52 років

Книга О. Бурковського "Зелений сполох" у вільному доступі

перший український радикально-екологічний роман тепер у вільному доступі!

Олексій Бурковський. “Зелений сполох” (2009)

Одна з перших в Україні художніх книг, повністю присвячена екологічному саботажу – «Зелений сполох» (Дніпропетровськ, 2009). Автор – журналіст Олексій Бурковський, мешканець Дніпропетровська, очолює екологічну рубрику в газеті «Лица».

З анотації до книги:

«Чи чули ви що-небудь про екологічний екстремізм? Чи може він мати місце в країні, в якій знищуються ліси та прибережні смуги заради їхньої забудови розкішними маєтками? Чи вірите ви в справжню безкорисливу Любов, не пов’язану з меркантильними інтересами та особистими стосунками між людьми? Чи можуть жити спокійно в цьому світі ідейні та принципові молоді люди? Чи завжди їхня мета виправдовує засоби? Саме цих питань торкається автор в романі «Зелений сполох».
Фактично це твір-попередження, адже з наростанням екологічної напруги обов’язково розширюватиметься і діяльність радикальних екологічних організацій, як механізм протидії небайдужих, але доведених до відчаю людей».

Замовити книгу можна безпосередньо у автора по мейлу: [email protected]

У 2000-х роках тема екотажу вже була піднята в українській художній літературі. Будні радикальних природоохоронців описували Степан Жабка в романі “Афини в старому місті” (Київ, 2006) та Олег Андрос з Анжелікою Комаровою у романі “Територія Духу” (Київ, СВЖ «Природа над усе!», 2008). Однак саме Олексій вирішив присвятити еко-радикалам цілий роман, побудований на українських реаліях, хоча і в дусі класики природоохоронної прози – «Банди гайкового ключа» американця Едварда Еббі.

Що таке екотаж (екологічний саботаж):
http://saveoldkyiv.org/article/147
http://saveoldkyiv.org/article/146
http://saveoldkyiv.org/material/shipovanie

Книга розміщена тут:
http://pryroda.in.ua/greenart/oleksij-burkovskij-zelenij-spolox-2009/
1

Коментарі