хочу сюда!
 

liliya

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

Всі неморські дельфінарії НЕМО небезпечні для відвідувачів

За інформацією відповідних державних служб, усі три "неморські" дельфінарії Немо у містах Києві, Харкові та Донецьку не вводилися в експлуатацію згідно з будівельними нормами.
Так, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області повідомляє, що об'єкт (дельфінарій НЕМО у місті Харкові) до експлуатації не приймався. Дельфінарій НЕМО у Києві, згідно висновку Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві, також споруджений без дозволу на виконання будівельних робіт та затвердженої в установленому порядку проектної документації, та відповідно не вводився в експлуатацію. У м. Донецьку дельфінарій Немо розміщено у Парку культури та відпочинку ім. О.С. Щербакова м. Донецька, однак об'єкт дельфінарію в установленому законом порядку до експлуатації не приймався.
Кожний збудований об'єкт повинен прийматися в експлуатацію фахівцями державних контролюючих служб - архітекторами, будівельниками, екологами, пожежниками тощо. Лише за таких умов може бути встановлено, чи відповідає об'єкт державним нормам та стандартам безпеки. Але у випадку самовільного да безконтрольного спорудження об'єктів, зокрема, споруд дельфінарію НЕМО, ніхто не зможе дати жодної гарантії, що споруда, яка збудована з порушенням відповідних норм, не обвалиться під час вистави, що може, своєю чергою, призвести до травмування великої кількості людей. Найчисельніша категорія відвідувачів дельфінаріїв – діти, і саме вони, через безвідповідальність бізнесменів, наражаються на найбільшу небезпеку. І найприкрішим є те, що причина усіх цих порушень криється у банальному бажанні бізнесменів зекономити при будівництві та прийомі в експлуатацію об”єктів. І якщо рано чи пізно станеться трагедія – то винних, як завжди, не знайдуть. Можливо, в цій ситуації варто розраховувати бодай на свідомість дорослих, які заради безпеки власних дітей оберуть інше місце дозвілля, аніж заклад із сумнівною репутацією під назвою дельфінарій НЕМО.
3

Комментарии

115.05.10, 20:20

...

  215.05.10, 20:30

  для меня дельфинарий это одна из ошибок человечества, а тут ещчо и такое, просто грустно

   аноним

   315.05.10, 21:40

   Читав їхню рекламку, написано що працюють мало не щоденно, цілодобово. Коли ж дельфіни встигають виспатись?
   Бачив будівлю - зовсім мале приміщення легкої конструкції. Другого басейну, де б жити дельфінам, коли в основному прибирають, змінюють воду там явно не передбачено

    416.05.10, 08:54Ответ на 1 от N 47-ий

    А офіційно вони себе називать не тільки розважальними, а ще й освітніми закладами

     516.05.10, 08:55Ответ на 2 от TIгор

     Так, це дуже прикра помилка - закривати таких створінь в таких консервних банках, але ще й таких, що й діти можуть постраждати - це взагалі

      616.05.10, 09:02Ответ на 3 от аноним

      Дельфіни ніби й не сплять так, як люди. Вони поперемінно відпочивають півкулями головного мозку. Однак через недостатність простору і через те, що їх сонарні сигнали стократ повертаються до них, відбиваючись від стінок басейнів, потроху втрачають координацію і в результаті можуть заснути обома півкуоями і потонути.
      Воду там офіційно міняють раз на півроку лише. В Харкові і Києві вже мали міняти, але як - невідомо. Може, відселяли делфінів до окремого басейні морських котиків, а, може, воду й не міняли.

       716.05.10, 13:36Ответ на 5 от Mavca

       Так, це дуже прикра помилка - закривати таких створінь в таких консервних банках, але ще й таких, що й діти можуть постраждати - це взагалі моей ноги и моих детей там не будет и ещчо среди населения как могу проведу воспитательную работу

        816.05.10, 13:46Ответ на 7 от TIгор

        Так, треба інформувати населення про таке. Дякую!

         аноним

         916.05.10, 14:25

         А що робити, як їм заважати?
         Завалювати інстанції листами, обліплювати, обписувати все навколо дельфінарію інформацією, влаштовувати пікети з роздачею відповідних листівок перед виставами?
         Ну не ходити - ясне діло.
         І без дельфінарію є повно місць, де можна цікаво, змістовно провести час

          1016.05.10, 14:32Ответ на 9 от аноним

          Не ходити
          Пікети були
          Листівки і роздаються на вулицях, і в метро в Києві розвішуються
          І наліпки розклеюються на рекламі дельфінаріїв, на зупинках громадського транспорту, в метро
          Інформація якраз по результатах відповідей державних інспекційй архітектурно-будівельного контролю. Завалюємо

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая