Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Знання. Що таке – Знання. Передача Знання.

                                  Знання. Що таке – Знання. Передача Знання.

Хтось першим взнае, - або випадково від чогось;

або вдохновенням сам;

або відчуттями;

або аналізом опиту.

Взнае Істину. Нову.

Після цього з’яляеться намагання цим поділитись. Потихеньку на практиці, якщо ще й повезе, людина розуміе, що оточуючі теж бачать, що це – Істина.

З’являеться чітке бажання поширити це ще більше. Бажання знайти однодумців, які почувши цю Істину – теж ії сприймуть. Бо вона їм зрозуміла, тільки в них ще самих не була сформульована.

Разом з однодумцями поширюеш цю Істину – і вона стае відомою широкій масі загалу.

 -Десь хтось починае задумуватись над цим Питанням, теж вмикае мозок – і найчастіше він теж вірно починае бачити цю Істину. Первинне формулювання ціеї Істини. Йому було просто раніше не до того, усі ж зайняті чимось.

- Десь хтось стадно просто підкориться цьому формулюванню – вони умніки, їм видніше, нехай буде – так, я щось не второпав, але їм – видніше, я в цьому раніше не раз пересвідчився. Я їм трохи довіряю. Я займаюсь іншим, а в плані Істини – е специ, хай говорять, я погоджусь.

.

І Головне – Повторювати це. Повтрювати Істину. особливо Першому. Хто здогадався.

І однодумці щоби теж – повторювали.

 

Тоді з’явиться загальна Істинна думка.

.

Якщо це буде не Життева істина на даний час – вона не приживеться. І однодумці теж будуть лицемірами. Це все – крах.

Якщо це буде Напівжиттева Істина – то все Це зпрацюе, але буде у Напівжиттевому стані. Як, наприклад, вегетаріанство. Бо це – НапівІстина. Хай там скільки буде однодумців.

.

отже, Істина – це Першовідкривач – Пошук однодумців і спільна робота по поширенню даної їстини – Збільшення сприйняття даної Істини у Суспільстві – Загальне сприйняття – Вважання це Їстинним Знаням усім Людством –

-          Передача далі даної Їстини Нащадкам.

-          .

-           

.

Якщо не сильно зрозуміли Системи, навожу 3-и приклади Життевих, битових –

1)      Це Іїсус Христос. Ви вже здогадались та побачили паралелі. Винайдення ним Істини на той час, пошук однодумців, приеднання до ньго однодумців, які теж раніше здогадувались, що це Істина, але мовчали або не могли зформулювати. Поширення Істини, і накінець,-  повне сприйняття цього Суспільством. На той момент то була чиста Істина. Серед напівтварин тодішніх стану Людства Поняття про моральність та частковий відрив від Матеріальності Буття – Те що він казав, було Істиною. Уперше трохи зрозуміли…І Почався рух Істини, яку ми маем зараз. Яку Зараз можна вдосконалювати, бо вже навчились бачити і недоліки, відсталість. Але тоді це Був Прояв Істини.

.

2)      Деякі гравці зрозуміли- відчули- та опитом побачили наявність у танкових іграх Ворлд оф Танкс та Граунд Вар Танкс явно несправидливих ситуацій та пушкокривлення, про це почали говорити. Потім думка з величезним скрипом мізків інших нерозуміючих Істину поширилась…Потім з’явились докази, що «Патент Кислого» дійсно запатентований…Що дані ігри – це просто обман. омана, брехня запрограмована завчасно…..

.

3)      Що росіяни – це не слов’яни, а угро-фіни. Хтось першим це зрозумів і почав поширювати, знайшлись- знайшов однодумців, разом почали далі поширювати…Тепер дуже багато росіян визнае спокійно, що вони е угро-фінами…Істина – поширилась!!!

 

.

Головне у першовідкривача – не покинути Істину, а повторювати ії багато. Можливо, і 4о років…Якщо ця Істина була дурна ( наприклад накрити місто свинцевим куполом для чогось) – ця істина не е істиною – час покаже, що це була – дурня. Ніхто не підтримае і на протязі років, і однодумців не знайдеться, і тим більше суспільство відторгне….

 

.

Так що Знання – це набуте нами від Предків Істини, які пройшли довгий шлях випробовування Часом.

.

оце ВСЕ, що знае Людство на Сьогодні, це все результат Істини. Це називаеться – Знання.

Яке ви знаете ( чого чорне – це чорне, чого правий кросівок на праву ногу надіти – краще, ніж на ліву, чого рослину треба поливати водою, а не іншим…ВСЕ, що Людина, власне ВИ, знаете - Це Не Ваші Знання.

Це хтось відкрив Колись Істину, і з довгим часом везіння, життевості його та ціеї Істини, вона дожила до Сьогодення, і живе, бо це правда. І хтось ії відкрив, постарався...і люди зрозуміли, сприйняли. Не будьте шкурами, ви - не ви. 

Ви е - збірка минулих та сьогоденішних та майбутньоможливоживучих Істин....Бо воно так і е.

 

А хтось у цьому Знанні Зараз – а первинній Істині колись – був першовідкривач.

.

.

Так що шлях Істини ( і першовідкривача) тільки Такий –

1)      Не загублення Істини, - а ії повторення.

2)      Пошук однодумців.

3)      Поширення Істини на Загал. На Суспільство.

4)      Загальносприйнята Істина.

.

І це Вже Називаеться – Знання.

 

Це буде все, що МИ Зараз Усі Знаемо…

 

І передаемо Нащадкам…

.

 

 

Ось що Таке Знання,

 знайдення Істини першопрохідцями, 

і знання нащадків.

2

Коментарі

128.05.18, 17:16

пропаганда теж так працює .

  228.05.18, 17:30Відповідь на 1 від WalKing

  пропаганда теж так працює .хай працюе. час завжди р0зтавляе усе на місця. Істина - перевіряеться Час0м...і взаем0р0зумінням....найр0зумніші люди світу кажуть р0сіянам - ви їббанатти...

   328.05.18, 17:37Відповідь на 2 від Лоївськ

   пропаганда теж так працює .хай працюе. час завжди р0зтавляе усе на місця. Істина - перевіряеться Час0м...і взаем0р0зумінням....найр0зумніші люди світу кажуть р0сіянам - ви їббанатти...як думаєш , чому відбувається грабіж держави ? нищення економіки ? заміть ! - в часі ... майже законно ...

    428.05.18, 17:47Відповідь на 3 від WalKing

    пропаганда теж так працює .хай працюе. час завжди р0зтавляе усе на місця. Істина - перевіряеться Час0м...і взаем0р0зумінням....найр0зумніші люди світу кажуть р0сіянам - ви їббанатти...як думаєш , чому відбувається грабіж держави ? нищення економіки ? заміть ! - в часі ... майже законно ... б0 сильний завжди грабуе слаб0г0. Це - Зак0н. Життя. І так бул0 і буде. Слабий м0же тр0хи пр0тист0яти ць0му - 0бїеднанням незгідних з даністю. Для п0чатку.

     528.05.18, 17:50Відповідь на 3 від WalKing

     Тема - щ0 Таке Знання. Пширив у Бл0ггер та Фейсбук для Майбуття. не для вас, синька-рибка. мел0чь. мілк0та. не х0чете вмикати м0з0к, слухати р0зумних аб0 старших х0чаб

      Гість: Х_

      628.05.18, 17:51Відповідь на 4 від Лоївськ

      пропаганда теж так працює .хай працюе. час завжди р0зтавляе усе на місця. Істина - перевіряеться Час0м...і взаем0р0зумінням....найр0зумніші люди світу кажуть р0сіянам - ви їббанатти...як думаєш , чому відбувається грабіж держави ? нищення економіки ? заміть ! - в часі ... майже законно ... б0 сильний завжди грабуе слаб0г0. Це - Зак0н. Життя. І так бул0 і буде. Слабий м0же тр0хи пр0тист0яти ць0му - 0бїеднанням незгідних з даністю. Для п0чатку.Озвуч це в НОРМАЛЬНІЙ (!!!) європейській державі

       728.05.18, 17:54Відповідь на 5 від Лоївськ

       Тема - щ0 Таке Знання. Пширив у Бл0ггер та Фейсбук для Майбуття. не для вас, синька-рибка. мел0чь. мілк0та. не х0чете вмикати м0з0к, слухати р0зумних аб0 старших х0чабтреба було дати мітку .. не для всіх ... йолопам не читати ... і все було б зрозуміло .

        828.05.18, 18:14

        Істина завжди є істиною, незалежно від того, чи був в неї "першовідкривач", в тому розумінні, чи вклалося це хоча б в якусь примітивну свідомість дешевого біоробота типу "людина розумна". А сприйняття більшістю — ну це точно не критерій істини... "Стадо" тисячоліттями вірило в брехню і продовжує вірити, вони сприймають не істину, а те, з чим їм зручніше і легше жити... Але так, будь-яку мою думку не можна вважати моєю, я тільки "маріонетка", персонаж гри, приймач сигналів з "Єдиного простору Ідей Всесвіту"... Десь "на сервері" приблизно з таким іменем зберігається "істина" і вона там завжди була і завжди буде, хочете "читайте", хочете — ні...

         928.05.18, 19:13Відповідь на 8 від Fatuus

         Істина завжди є істиною, незалежно від того, чи був в неї "першовідкривач", в тому розумінні, чи вклалося це хоча б в якусь примітивну свідомість дешевого біоробота типу "людина розумна". А сприйняття більшістю — ну це точно не критерій істини... "Стадо" тисячоліттями вірило в брехню і продовжує вірити, вони сприймають не істину, а те, з чим їм зручніше і легше жити... Але так, будь-яку мою думку не можна вважати моєю, я тільки "маріонетка", персонаж гри, приймач сигналів з "Єдиного простору Ідей Всесвіту"... Десь "на сервері" приблизно з таким іменем зберігається "істина" і вона там завжди була і завжди буде, хочете "читайте", хочете — ні...це вже д0бре, щ0 ти сприймаеш себе не шкур0ю, думаюч0ю щ0 й0г0 Я - е й0г0, - а сприймачем сигналів інших та всесвіту.

          1028.05.18, 19:14Відповідь на 8 від Fatuus

          Але думаюча Людина П0винна Зр0зуміти - щ0 Більшість Завжди Права.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна