Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ирина

51 рік, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

З'ясуйте, що провокує вашу весняну алергію!

Весняне потепління радує всіх навколо. Світловий день збільшується, температура повітря зростає, природа пробуджується... Алергія загострюється.

І це при тому, що алергологія сьогодні розвинена настільки, що сезонні загострення алергій можуть і не викликати дискомфорту. Потрібно лише розібратися з причиною алергічної реакції і взяти її під контроль. Мережа лабораторій «Нова діагностика» — ваш помічник у цьому!

Чому навесні дихати складніше?

Якщо алергія загострюється навесні, то спровокована вона, скоріше за все, реакцією організму на пилок різних рослин. Проявляються такі реакції кон'юнктивітами та ринітами, а при вкрай несприятливому перебігу можуть призвести і до бронхіальної астми.

Подразниками зазвичай стають дрібні частинки пилку, часто навіть не помітні нашому оку, втім вони концентруються в повітрі, розносяться вітром і осідають на одязі, шкірі та врешті-решт на слизових оболонках. Зазвичай концентрація пилку в повітрі висока з квітня по вересень, але погіршення самопочуття алергік може відчувати не так довго, а в окремі періоди — залежно від того, яке дерево, злак або бур'ян квітне.

Терпіти не можна, виправити

З алергічними реакціями можна миритися. Можна навіть застосовувати симптоматичне лікування — від випадку до випадку. Але ні те, ні інше комплексно проблему не вирішить.

Часто алергія маскується під звичайну застуду, а на тлі весняного спалаху COVID-19 сплутати її можна і з цим вірусом. Задумайтеся тільки, серед типових проявів весняної алергії:

  • закладеність носа, нежить і зниження нюху;

  • почервоніння, сльозотеча й свербіж очей;

  • постійне чхання;

  • кашель і першіння в горлі;

  • рідше - висипання на шкірі та свербіж.

Виразність симптомів алергії залежить від кількості пилку в повітрі та від індивідуальних особливостей імунної системи. Але щоб алергіку відновити навесні якість свого життя, найрозумнішим рішенням буде звернутися до алерголога або імунолога, а прийти на консультацію краще з результатами діагностичного обстеження.

Тест ALEX: з’ясуйте, нарешті, причину алергії

Дуже часто алергія на пилок розвивається в людей, схильних і до інших алергічних реакцій. Саме тому тест ALEX в лабораторії «Нова діагностика» буде надзвичайно корисним у цій ситуації.

Аналіз на алергени ALEX можна проводити в період загострення алергій, коли сезон цвітіння в розпалі. На результат аналізу не впливає прийом антигістамінних, гормональних, антилейкотрієнових препаратів, топічних стероїдів та інших лікарських засобів!

Крім того, ALEX — це багатокомпонентний тест, який дозволяє одночасно визначити рівень антитіл до алергенних молекул та екстрактів алергенів у крові, а отже, отримати вичерпну картину сенсибілізації кожного пацієнта. Панель ALEX складається з 282 екстрактів алергенів та алергенних молекул, що охоплює понад 99% всіх стандартних діагностичних тестів. Тобто, один раз виконавши цей тест, ви напевно дізнаєтеся причину своєї алергії, адже алерген рідко буває одним єдиним.

Тест ALEX розроблений на основі унікальних нанотехнологій. Кожен алерген (екстракт) може бути підібраний в індивідуальному порядку. ALEX оснащений гнучким програмним забезпеченням, що дозволяє аналізувати індивідуальні панелі алергенів відповідно до клінічних потреб.

Запрошуємо виконати тест ALEX до відділень лабораторії «Нова діагностика» у вашому місті, а всі, хто скористаються опцією онлайн-запису на нашому сайті, отримають знижку на тест 5%. Переходьте за посиланням і зробіть, нарешті, впевнений крок до подолання весняних загострень алергії назавжди!

Медична лабораторія Нова діагностика

+38 098 471 00 22

+38 050 471 00 22

https://newdiagnostics.ua/ua/0

Коментарі