хочу сюда!
 

Особенная

33 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-45 лет

Новорічний подарунок від МАУП: зимовий набір на освітні програми

Ви не встигли зареєструватися на вступну кампанію і подати документи на освітні програми без ЗНО до МАУП, а тепер жалкуєте про це? Тоді ця приємна новина саме для вас! Через величезну кількість прохань цьогорічних вступників, адміністрація МАУП вперше робить виняток  для своїх майбутніх студентів і в якості новорічного подарунка продовжує зимовий набір до 26 грудня включно! Тож ви маєте останній шанс цього року вступити до омріяного ВИШу та отримати повну вищу освіту БЕЗ ЗНО!

Всім тим щасливчикам, що тільки зараз починають  реєструватися на навчання, пропонуємо обрати одну зі спеціальних освітніх програм, розроблених Міжрегіональною Академією управління персоналом у співпраці з закордонними вищими навчальними закладами. Для здобуття вищої освіти ви можете вступити в Кіпрсько-Український культурно-освітній центр Університету Нікосії при МАУП або Польсько-Український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до цих культурно-освітніх центрів не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. До того ж, закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі чи на Кіпрі.

Навчання у культурно-освітніх центрах відбувається за такими спеціальностями:

·         Політологія

·         Філологія

·         Правознавство

·         Управління персоналом

·         Облік і аудит

·         Країнознавство.

Безумовною перевагою навчання за цими програмами є те, що студенти можуть отримати вищу освіту у МАУП заочно або дистанційно, що дає змогу студентові навчатись без відриву від роботи. До того ж, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський або кіпрський, в залежності від вашого вибору навчального центру.

Для реєстрації на освітню програму вам достатньо лише заповнити реєстраційну форму он-лайн за посиланням : bezzno.maup.com.ua та надіслати запит.  Співробітники МАУП якнайшвидше зв’яжуться з вами та проконсультують з усіх питань щодо отримання сучасної європейської освіти у зручній формі та без складання ЗНО.

Нагадуємо, це ваш останній шанс вже в цьому році приєднатися до лав студентів МАУП. Не гайте часу – реєструйтеся вже зараз! http://bezzno.maup.com.ua/


0

Комментарии