хочу сюда!
 

Ксюша

42 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 43-50 лет

Продана честь держави

ЗА СКІЛЬКИ УКРАЇНСЬКІ БІАТЛОНІСТКИ ПРОДАЛИСЯ МОСКОВІЇ?

Збірна США ще 24 лютого ц.р. заявила про те, що вона бойкотуватиме Кубок світу з біатлону в Росії. У Тюмені. І це рішення остаточне.

Що, можливо, між цими двома державами триває війна? Ні. Там гинуть американці? Теж ні. Просто у США, і на це нам молитися треба, нарешті зрозуміли, що таке кремлівська РФ і не бажають туди ступати ногою, аби не влаштовувати для Путін-плебс свято. Їм достатньо розуміння того, що Росія агресор щодо України. А Україна партнер США. Що Московія веде проти нашої держави повномасштабну криваву війну, і не зважаючи на всі дипломатичні зусилля Вашингтона покидати цю страшну роботу свою зовсім не збирається. Цим одним-єниним і викликаний спортивний бойкот агресора з боку США.

Приємно, що до американок приєдналися чеські спортсменки. 26 лютого вони заявили, що російський етап Кубку світу ігнорують так само, як і американки. Президент Союзу біатлоністів Чехії Іржі Хамза зазначив: «Підтримуємо американок. Ми готові піти на жертви і втратити щось у плані результатів, але ми знаємо, що робимо це заради підтримки чистого спорту та забезпечення своєї безпеки. Ми не повинні відступати від своєї позиції."

Найцікавіше криється тут, пані й панове: а що ж збірна України? Яка позиція її спортсменок? Адже наші біатлоністки це сестри тих юнаків і дочки старших чоловіків-воїнів, котрі віч-на-віч щомиті не на життя, а на смерть ведуть кровопролитну війну з російськими окупаційними військами на Сході Донбасу? У тій московітській бойні вже загинуло понад 11 000 українців, і кінця-краю цьому стрільбищу не видно. Що підказують нашим юнкам серця і розум: їхати на змагання з біатлону 22-25 березня в Тюмень на дев’ятий етап Кубку світу, чи ні? Безапеляційно підтримати бойкот американок та чеських спортсменок, чи знайти якісь власні шкурні інтересні, аби і підзаробити, можливо, і нібито «підтримати власну спортивну форму» на належному рівні?

Хоча, якщо по великому рахунку, такого питання у високо патріотичній державі і не повинно було б ставитися взагалі. Все зрозуміло саме собою. Але ж ми живемо у Петро-Руїні…

І ось наше спортивно-біатлонне , даруйте, би**о, бо іншої оцінки воно не заслуговує у даній ситуації, відповідає:

«…Звичайно ж, братимемо участь у біатлоні на Тюменській лижні. Чому ми повинні позбавляти себе змагань? У нас навіть не обговорювалося, щоб не поїхати до Росії. Бували там не раз, і жодних проблем у нас не виникало. Впевнені, не виникне і тепер на Кубку світу".

А ось і офіційне повідомлення:

«…збірна України з біатлону стала однією з дев'яти команд, які подали заявки на участь в етапі Кубка світу в Тюмені».

Який великий, безпардонний успіх мудрості спорстсменок воюючої держави… Звичайно ж поїдемо каатися на ворожу територію. Чи не так?


Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, звичайно ж, говорить про гроші. Його цікавлять тільки гроші і лише гроші. Запевняє, що на поїздку кошти з бюджету України не будуть використовуватись, тому ми всі, напевне, очікує той-таки пан Бринзак, повинні з радошів танцювати, вважати його рятівником і благодіником. Каже: мовляв, постараємось "бабло" віднайти «на стороні». Ви не здогадутесь, друзі, на чиїй стороні... І в чиїх кишенях він їх шукатиме?

Та хіба ж у цьому справа? Допускаю, що на участь українок в російському етапі Кубку світу з біатлону, що, погодьтесь, має вкрай важливе, принципове світове значення нині, можуть бути використанні навіть гроші з кремлівського підкилимного кошторису. Для цього й існує у них цей триклятий «Газпром», який день і ніч "клепає" мільярди рублів… Вони, відомо, насиплять кошти не лише на прямі затрати для прийому офіційної делегації українців. Адже, коли у Тюмені будуть українки, чому туди не їхати, скажімо, чешкам? Та й американкам також. Проти чого їм бойкотувати, якщо в наших спорстменок немає голови на в'язах? Був би я приміром, при владі в Україні, я б давно уже пов'язав, як ворога, як сепаратиста цих хитро викоханих бринзаків...

Сподіваюся, всі розуміють про що йдеться. Росія все і всіх у світі купляє. Але лише тих, звісно, хто продається…

Яким же ж треба бути лай**м, щоб тоді, коли американці бойкотують «гостинні» тюменські задвірки лише через фактично щодобові українські жертви на війні і через гібридну войовничість московітства саме щодо нас на десятках інших фронтах, а великі наші «антипатріотки», на напівзігнутих лапках, підібгавши свої погані хвости, побігли за стіл московітів. Яке ж плюгавство!

Не можу зрозуміти, чи є в цій державі хоч будь-яка влада. Одначе української точно немає.

4

Комментарии

128.02.18, 21:56

А можно было и не поехать.
стать в позу, кагбэ поддерживая антидопинговый демарш США и Чехии.
и этим прикрыть свои провальные выступления.
дармоеды.

  228.02.18, 22:03

  Згоден 100%!

   31.03.18, 07:53

   ми тупий гавнистий народ...фсё просто

    аноним

    41.03.18, 09:29

    Самое смешное, что подобные статьи пишут те, кто реально ничего в жизни не достиг. Не стал чемпионом, передовым ученым и т.д. и кроме голого "патриотизма" за душой ничего не имеет, а берется судить окружающих. Это просто ханжество. Почему автор этой статьи не стал известным биатлонистом и не бойкотировал данное мероприятие. Да потому, что кишка тонка. Максимум на что он способен - это разбить стекла в сбербанке под прикрытием ментов. Становитесь кем-то, чья позиция будет важна, кем-то с кого другие будут брать пример. А пока вы ни кто, и от вас, кроме вони, ни какого толку.

     51.03.18, 11:46Ответ на 4 от аноним

     начните с себя - расскажите чего конкретно вы достигли в своей жизни...,

     однако, даже если вы считаете что уже чего-то достигли в своей жизни, то это не даёт вам право самому судить окружающих, в т.ч. автора данной публикации...

     кстати..., в вашем блоге почему-то нет новых публикаций, странно...

      аноним

      61.03.18, 13:16Ответ на 5 от ГалинаВ

      Я взялся судить автора, почитав его осуждение наших биатлонистов. По сути я его не судил, я выступил в их защиту. Я призвал автора достичь самому результатов, которые бы сделали его столь видной фигурой, какими являются те кого он судит. Уже с этой высоты подать всем пример. Я бы прошел мимо, если бы в этой статье не было бы столько желчи в адрес тех кто смог, от того кто не смог.

      Что же до меня то, я уже давно отчаялся кому-то что-то доказывать. Поначалу было интересно, а потом я понял, что на самом деле ни кого не волнует ни правда, ни ложь. Люди видят то, что хотят видеть, верят тем, кому хотят верить. Любят тех, кого хотят любить. Не зависимо от того кто прав, виноват и справедливо ли это. Мои заслуги куда скромнее заслуг наших биатлонистов. Поэтому я к ним отношусь с уважением.

       71.03.18, 14:09Ответ на 6 от аноним

       ну-ну..., вам видна чужая желчь, но вы даже не стремитесь понять её причину..., а ведь автор прямо указывает на то, что в стране у нас правят БАРЫГИ И МАРОДЁРЫ, наживающиеся на угробленных ими жизнях миллионов наших соотечественников..., и пока они у нас будут рулить, они будут продолжать геноцид всей нации, как украинцев, так и русских...,

       кстати, биатлонисты как раз являются первыми кандидатами в снайперы в любой стране..., и если укр. снайперы приняли участие в российской олимпиаде, то тем самым они сами дали своё согласие рос. спецслужбам на их дальнейшую службу в рос. армии...,

       так что однажды наши бывшие биатлонисты могут стать конкретными убийцами не только в разных частях всего мира, где воюет РФ, но и в Украине..., хотя я сомневаюсь, что именно этого вы добиваетесь...

        аноним

        82.03.18, 11:28Ответ на 7 от ГалинаВ

        нет. желчь направлена в адрес биатлонистов, что касается власти автор лишь задает вопрос. А к власти лишь притенении, что она на них не надавит.

        Участие в олимпиаде - это не контракт на службу в рос. армии. Каждый водитель может сбить пешехода. Но не каждый это делает. Я не думаю, что, например, Валентина Семеренко спит и видит как бы ей пойти служить снайпером в РФ.