Профіль

замріяна

замріяна

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

А що для вас найкращий відпочинок?

  • 09.07.07, 16:59
Через 9 днів я їду на море.... не можу дочекатися... Вчора залізла в кладову і відрила там мою улюблену валізу таку, з колесиками і ручкою. Вона зручна і велика, можна вмістити всю мою шафу.. Тато трохи не зрозумів мене, чому це я серед ночі сижу в кімнаті серед розкиданих речей з відкритою валізою і, не помічаючи його, щось складаю у окремі пакетики, якщо на море я поїду лише через 10 днів??? І не зрозуміє... лише я знаю, що таким чином час полетить скоріш і моя маленька мрія про відпочинок збудеться... Ех, хтось вважає відпочинок біля моря, фотки з пальмами і верблюдами банальними, але я не знаю кращого відпочинку, ніж море... А що для вас найкращий відпочинок???

Привіт!

  • 09.07.07, 15:46

Ну що ж, колись я вже вела власий блог і мені це подобалось, але потім я закинула це діло... Ось, вирішила спробувати знову...

Зараз хворію... хто б міг подумати, літо на дворі, а в мене 37,2... найогидніша температура... голова ніби не моя...

Я новенька, тому щоб подружитись з народом, розкажу шось про себе: я народилася і живу в Києві, мені без одного місяця вісімнадцять, я навчаюсь в торговельно-економічному університеті(КНТЕУ)  з 1 вересня, а вірніше з 29 серпня на ІІ курсі... ну це все так... банальні фрази... Насправді я якась дуже замріяна дівчина, вірю в казку і впадаю в депресію, коли розумію, що казки не буває... Взагалі я не можу щось конкретно сказати про себе, щ ось я така гарна, розумна, добра...так, в мене є ці риси, але не треба бути ідеалістами, тому що зрозуміло, що в кожної людини є свої таракани в голові, і в мене вони тож є. ОДне, що я можу сто пудов сказати про себе, що я за справедливість і українську мову серед молоді... звучить якось політично, але ви на це не звертайте уваги... Все буде КокаКола!!!

Сторінки:
1
14
15
16
17
18
19
20
21
попередня
наступна