хочу сюда!
 

Лилия

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

742. Мої поздоровлення з Днем Воскресіння Ісуса Христа!

 

 

Я поздоровляю всіх порядних людей всього світу, віртуальних друзів із сторінок соціальних мереж з Великоднем! Бажаю всім щастя, Божого благословення, Божої благодаті, радощів всім вашим рідним та близьким. Я приєднуюсь до поздоровлення Світового Конгресу Українців (СКУ) і додаю текст поздоровлення СКУ без змін:

«Діаспора вітає з Великоднем:  молімось за тих, хто протистоїть імперії зла!

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає українське духовенство, владу та українців усього світу з святом Христового Воскресіння.

“Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіх українців днем, що символізує перемогу добра над злом, життя над смертю та світла над пітьмою”, – ідеться у привітанні, пише VIDIA.

Сьогодні, солідаризуючись з українцями в Україні, багатомільйонна українська діаспора робить усе, щоб допомогти захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї духовної Батьківщини України від російської збройної агресії, мовиться у привітанні.

СКУ закликає все світове українство уславити Сина Божого та помолитися за мир в Україні та за її вірних синів і дочок, які сьогодні мужньо протистоять імперії зовнішнього зла на Сході України.

“Нехай же воскреслий Христос і далі буде джерелом світла, мужності й віри в перемогу добра  та в цей критичний час допоможе Україні стати цілком незалежною, суверенною, цілісною, демократичною, українською та європейською державою”, – бажає СКУ.

Нагадаємо, американці зайняли 90% місць на курсах писанкарства у Чикаго».

0

Комментарии