хочу сюди!
 

Наталья

39 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 37-44 років

Сухой-Суперждет

Типа, анигдот.
Знаете почему было так много жертв при пожаре Суперджета?
Кому-то в хвосте самолета привиделся бандеровец и пассажиры там перебили друг друга своими чемоданами.
Опять хохлы виноваты!


8

Коментарі

19.05.19, 21:52

Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...

  29.05.19, 21:54

  В катастрофе самолета в Шереметьево пострадала украинка - МИД

  В катастрофе российского самолета Sukhoi Superjet 100 авиакомпании Аэрофлот пострадала украинка. Об этом сообщил замглавы Департамента консульской службы МИД Василий Кирилич, передает Укринформ.

  По его словам, женщина находится в больнице. Дипломат заверил, что пострадавшая получает всю необходимую медицинскую помощь.

   39.05.19, 21:57

   дрочь

    49.05.19, 22:01Відповідь на 1 від [email protected]

    Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...

     59.05.19, 22:09Відповідь на 4 від Віктор Русин

     Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...Це не означає, що ми також маємо вчиняти

      анонім

      69.05.19, 22:35Відповідь на 5 від [email protected]

      Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...Це не означає, що ми також маємо вчинятиможет украинцев спалить? что бы кацапам было не так обидно?

       79.05.19, 22:37Відповідь на 6 від анонім

       Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...Це не означає, що ми також маємо вчинятиможет украинцев спалить? что бы кацапам было не так обидно?К чему это? Не перекручивайте, пожалуйста.

        анонім

        89.05.19, 22:44Відповідь на 7 від [email protected]

        Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...Це не означає, що ми також маємо вчинятиможет украинцев спалить? что бы кацапам было не так обидно?К чему это? Не перекручивайте, пожалуйста.посмотрите по раша каналам что говорят эти люди про Укаину! и тогда решайте жалеть или.....

         99.05.19, 22:46Відповідь на 8 від анонім

         Бог им судья...

          109.05.19, 22:57Відповідь на 5 від [email protected]

          Нехороший анекдотвсе-таки люди погибли...Під Смоленськом в авіакатастрофі теж люди загинули,але в ті дні московитська пропаганда стільки ненависті вилила на вбитого нею Качинського і на Польщу...Це не означає, що ми також маємо вчинятиСлавний Іван Сірко казав в таких випадках "За приміром древніх предків наших відповідаєм ровним за ровноє".

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           6
           попередня
           наступна