Не вмер, дак здох

Рідко заходжу на і.юа. Раніше - це були сплошні "Однокласники". А зараз - сплошні стенанія з приводу "зєля хреновий, а от прєждєврємєнно посивілий би порядок навів". Чи ви не бачите, що в зеленій обгортці шоколадне гівно??

Якийсь кацап обідився...

Видно якийсь кацапський виплодок дуже злякався мого призиву ("Зроби світ кращим - одпиздь кацапа"), та й пожалівся (-лась). А що ж ви думали, кацапи? До вас - тільки так!РОСІЯН - НЕ СТОСУЄТЬСЯ!!!

А хто ж буде захищати?!

"Біженці", запитання до вас:Як би ви поступили з людиною, яка прийшла до вас до дому, попросивши допомоги, ви щиро відкрили їй свою душу і двері своєї оселі, а вона почала встановлювати у вас свої порядки. "Язик ні такой, ніпанімаєм", "садікі-школи даліко, ніудобна", "удобств нєту", "работу нам високооплачіваємую", "жильйо в центрє", ну і ще багато-багато претензій. Зразу скажу - не всі такі, але майже всі! Чому дорослі ...

Читать дальше...

Спасибі троллям!

Як не дивно, хочу подякувати троллю, по милості якого у мене з"явилась "медаль". Спасибі велике за те, що завдяки його (її) яду, я впевнилась в тому, скільки у нас на сайті добрих, хороших співчутливих людей. Мої "старі" друзі мене підтримали, за що їм велика і щира подяка. А ще у мене з"явилося багато нових друзів, з якими я з задоволенням буду спілкуватись.

Від кого "самообораняються" росіяни Криму?

На північному в"їзді в Крим будуються барикади і збираються "самооборонці". Від кого так ретельно вони самообороняються? Може туди ідуть війська "бандерівців, озброєних до зубів"? А може кияни їдуть захоплювати бєдних кацапів. Саме кацапів, бо справжні росіяни-патріоти живуть в Росії, ні на кого не нападають і прагнуть свободи від такої ж бандовлади, яку скинули ми! Кримські татари, ми з вами! Ви переможете!

З Донецька ти, а я живу у Львові...

З Донецька ти, а я живу у ЛьвовіПриїдь у гості, хлібом-сіллю поділюсьНе страшно, що різниця є у словіЯ іншого, мій братику, боюсь.Боюся тих, хто ділить нас з тобою,А сам в той час витесує гробиБоюся тих, хто кличе нас до бою - Мовляв, хай чубляться "презренные рабы"!У мене на столі лиш картоплина.А ти , хто-зна, чи й вчора їв.Я вже не хочу, щоб моя родина,Й твоя також, кормила упирів!Немає москалів між нас, нема бендерівЄ люди, є Вкраїна! Ти і я!І купка є &quot...

Читать дальше...

!!!!!

http://www.odnoklassniki.ru/profile/547837857017/statuses/62400385450233

Пророцтво греко-католицького священника Германа Будзінського

http://provse.te.ua/2014/01/prorotstvo-hreko-katolytskoho-svyaschennyka-hermana-budzinskoho-pro-majdan-i-yanukovycha/

Мітингарі за 10 днів розвалили економіку України!(азіров)

  • 11.12.13, 13:59
Все, крах! За 10 днів Майдану бідні чиновники не мали змоги змоги працювати як "завжди". Всьо пропало, всьо пропало! Гвалт! (азіров)
[Присоединенное голосование]

Майдан і антимайдан

  • 11.12.13, 13:53
На Майдані люди стоять не за "30 сребренників", як "антимайданівці", а ще й своє несуть. Теплий одяг, їжу, чай, гроші. Нехай подавляться своїм же ядом злобні гноміки - любітєлі яника-азірова!
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая