хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Крымнаш ! (ура таварищи!)

  • 19.03.15, 05:16
 Якби був тільки підлий кримнаш, але не було кривавого донбасу, то всі ліковавші вчора в москві таваріщі, були б просто пошлими падлєцами, а так: - вони є ще й кривавими подонками-мародерами.
 (ну звісно ж це стосується не тільки московської тусовки, а й усіх, лікующих по цьому поводу істот - в расєї, Україні, чи де інде...)
  Але насправді, вони всього-навсього лиш ніщіє духом вульгарні дєшовки, покарані [богом] лішенієм ума.
 А шо ви хатітє !?  Такова жизнь ! -  ібо свінюшкам надо что-то кушать (а нє сєкрєт, што там [і сям] є багато залежних від влади і баріна-царя подневольних бьютжетників-крєпостних і т.п.), але головне і насамперед - ніщеброди остро нуждаються в пищі емоціональній - ніщебродам позарєз необхідно віднайти-відновити почуття собствєнного достоїнства, нехай сурогатне, нехай вороване, аби тільки заглушити розпачливу явь свого нічтожества, свого нічтожного існування-животіння, згвалтованного-приниженного авторитарним режимом та власним компромісно-зблядженим вибором-участю.  А угодліво-прастітуче людиняче сознаніє так влаштоване, що з готовністю хвойди піднімає подол і ложиця під самообман [з розставленими ніжками].

 (третій раз!!! stena ) даю ссыль: http://snob.ru/selected/entry/89505
8

Коментарі

119.03.15, 06:10

Почикай паротяг, я еще кофе не пил, смысл твоей сентеции убегает, понять не могу! Доброго ранку!

    219.03.15, 07:19

    Ти таку дурню написав. Все, що ти написав, має місце на протязі століть і нічого не міняється. Чому мільйони людей назавтра забувають, що вчора різали і гвалтували їх рідних, тайна сія вєлікая єсть. А, шо перед Кримом і Донбасом не було Абхазії? Осетії? Чечні? Це вже вкотре терзають Україну? Вперше? Люди, схаменіться, для чого у вас у всіх голова? Шоб шапку носити? Якщо так, то ще й ваших онуків будуть різати як вас і ваших пращурів

      Гість: Isidafenix

      319.03.15, 07:42

      Как бы то ни было. Аннексия Крыма войдет в мировую историю как гениальная операция российской армии. Это же надо умудриться без единого выстрела! отобрать громадную территорию у соседней страны.

        Гість: Ми_Cola

        419.03.15, 08:14

        Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!

          Гість: Гость с Юга

          519.03.15, 09:07Відповідь на 4 від Гість: Ми_Cola

          Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!Ну не скажите!Как же без сопротивления?!А пение украинского гимна?

            619.03.15, 09:14Відповідь на 5 від Гість: Гость с Юга

            Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!Ну не скажите!Как же без сопротивления?!А пение украинского гимна?пшол нахуй

              Гість: Гость с Юга

              719.03.15, 09:16Відповідь на 6 від garik134

              Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!Ну не скажите!Как же без сопротивления?!А пение украинского гимна?пшол нахуйТы уже на нем?

                819.03.15, 09:20Відповідь на 7 від Гість: Гость с Юга

                Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!Ну не скажите!Как же без сопротивления?!А пение украинского гимна?пшол нахуйТы уже на нем?тебя послали аты ще тут

                  Гість: Олег_Білоус

                  919.03.15, 09:37

                  Зачем Украине Крым, Донбасс.. ну хотя бы оставшееся не разбрелось, кто куда!!
                  когда министры видят только один путь спасения- долгануть бабла..
                  +

                    Гість: Гость с Юга

                    1019.03.15, 09:38Відповідь на 8 від garik134

                    Ладно бы только территорию захватили, так они ещё ухитрились и 20-ти тысячный контингент героической украинской армии аннексировать вместе с техникой и вооружением, и весь украинский флот. И всё это даже без намека на сопротивление! Чудны дела твои, Господи!Ну не скажите!Как же без сопротивления?!А пение украинского гимна?пшол нахуйТы уже на нем?тебя послали аты ще тутТебя и посылать ненадо.Сам идешь.Да еще и с радостью.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна