хочу сюда!
 

Наталия

48 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Ритуал схвалення

«Ритуал схвалення».

Нещодавно у Києві пройшла незвичайна мистецька акція. У малій київській опері (колишньому трамвайному депо) художники Олексій Сай та група GAZ (Олексій Золотарьов та Василь Грубляк) вирішили споункати людей подумати на важливі теми – свободи, та вибору. Влаштували справжній мозковий штурм -  світлом, оплесками та димом, якими заповнили простір головної зали опери. Тільки оплески не живі – а записи 30,50,60 х років, які супроводжували буквально всі засідання ЦККПСС, якими зустрічали та схвалювали генсеків  у радянську добу

Цікаве відчуття , коли в темному, затуманеному приміщенні, дизорієнтованому глядачеві на вуха з усіх кутів просто давить шквал різних оплесків, а на сцені спалахами світла висвітчується порожній призідіум.

На думку авторів “оплески - давно виконують важливу соціально-політичну функцію – це симптоматичний зв'язок між "жертвою" і вождем. Продукується свого роду "вертикаль влади", без якої, як нам здається, зруйнується держава. З одного боку, мета аплодування - заявити про себе як про експертну інстанцію, тобто привласнити собі якийсь соціальний статус. Однак з іншого боку, долучаючись до аплодуючої спільноти, індивідуум втрачає можливість збереження особистої таємниці.”

 Олесій Золотарьов. художник -  “Ця акція - спроба донести до людей відчуття відповідальності.Варто думати перед тим як щось схвалювати чи обирати, не піддаючись на колективний психоз. Важливо залишатися особистістю, думати своєю головою.

 Катерина Рай

Менеджер проекта

 "Мета даної художньої акціі  спонукати людину замислитись. Сьогодні в хаосі і повній невизначеності нам дуже важко сконцетруватись на суті. Хочемо щоб наше суспільство почало розбиратися в тому що таке особистий вибір, вплив, чесні прагенння...Тут нема політичного підтексту чи теми війни. Просто така собі арт комунікація з людьми за допомогою різних медіа  "


2

Комментарии