хочу сюда!
 

Карина

41 год, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Выставка карикатур по теме "Новый мировой порядок"

В четверг 10.12.14 в ТРЦ "Большевик" в холле над кинотеатром " Баттерфляй" открылась выставка  по результатам  XIY международного конкурса карикатур "Незалежнисть" на тему "Новый мировой порядок". Вдохновитель и организатор конкурса, многолетний председатель Ассоциации карикатуристов Украины, многократный лауреат  международных конкурсов карикатуры, успешный дизайнер полиграфической продукции, карикатурист -  Константин Казанчев. Моя  работа " Катология" так же представлена на выставке. В  каталоге выставки она на стр.93. С электронной версией каталога  можно ознакомиться, пройдя   по ссылке http://cartoon.org.ua/Katalog2014_web.pdf   Рекомендую посетить выставку. Доступ на выставку свободный. Один из её участников и лауреат конкурса карикатурист журнала "Перець"  Анатолий Гайно сейчас  в составе батальона "Айдар" воюет на  востоке Украины.
И еще. С моим  поздравлением с Новым годом (годом козы) всем карикатуристам мира также можно посмотреть на сайте  http://caricaturque.blogspot.com/ .  Даю Ссылку http://caricaturque.blogspot.com/2014/12/new-year-2015-valeri-chmyriov-ukraine.html , кому интересно, полюбопытствуйте.
1

Комментарии

Гость: PuzkoAV

114.12.14, 18:43

Спасибо! Интересная выставка - жалко что она не проводится например в Украинском Доме. Казах молодец, а узбеки до сих пор похоже считают американцев врагами номер 1. Менталитет ,,Хомо советикус,,. Что нового про ,,Украинский перец,, - выйдет или нет? Если бы вы тот пилотный номер дали почитать - в смысле выложить для скачивания!!

  215.12.14, 07:06Ответ на 1 от Гость: PuzkoAV

  Пілотний проек "Українського Перця" тут: http://blog.i.ua/user/3718012/1547781/

   Гость: PuzkoAV

   315.12.14, 19:40Ответ на 2 от VChmyriov

   Розмір малий. Карикатури подивитись можна - а прочитати ні. Пробував збільшити масштаб - розпливается текст. А буде на папері?

    415.12.14, 20:45Ответ на 3 от Гость: PuzkoAV

    Вже ні! Нема коштів. Ті хто обіцяв надрукувати журнал розтринькали кошти на передвиборчу кампанію. Пілотний примірник журналу надрукований на газетному папері форматом А-3. У мене немає сканера для такого розміру, та й папір не дозволяє якісне сканування з великою розподільчою здатністю. На жаль маємо те, що маємо.

     Гость: PuzkoAV

     515.12.14, 23:22Ответ на 4 от VChmyriov

     Та ви з вашими одноперчанами хочаб інтернет версію Перця робили - щоб про нього взагалі не забули, а там дивись і журнал відродиться = дали б гідну відповідь різним російським Репьевим=інтернет версію закрити точно кішка тонка. Можна ж навіть електронну версію випускати-згодом навіть хоч і невеликі гроші брати на розвиток. Від держави грошей все одно довго ждати прийдется. З повагою ваш шанувач.

      Гость: PuzkoAV

      616.12.14, 20:39Ответ на 5 от Гость: PuzkoAV

      В інтернеті колись шукав сайт журналу Перець. Знайшов Перець. ЮА - думав що це від редакції, а виявляется редакція журналу до такого і не додумалась. В и ж оформляете свій блог, невже не можна зробити інтернетвидання журналу. Ви б бачили скільки користувачів скачуть електронні версії старих номерів Перцю в інтернеті.Це у вас на блозі менше може читачів бо не всі знають авторів гуморесок і карикатур в Перці - навіть вас, Кохана або Василенка. Навіть не всі знають хто художник-мультиплікатор капітана Врунгеля та Остріва скарбів. Потрібна ярка назва сайта. Ви ж могли б зробити і спільний проект із сайтом http://perec-ua.livejournal.com/

       716.12.14, 21:50Ответ на 6 от Гость: PuzkoAV

       Я пенсіонер а не бізнесмен! У мене немає коштів займатись адмініструванням журналу в інтернеті. Автори потребують гонорарів. Це їх хліб. Це тільки я можу безкоштовно розповсюдживати свої малюнки.