хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Забытые Боги

  • 15.04.12, 20:18

6

Коментарі

115.04.12, 21:07

К сожалению, мы плохо знаем своё прошлое, свою историю. Или не хотим знать. Нам заменили НАШУ историю на еврейскую. Может потому так плохо и живём- ничего своего не имеем.

    Гість: Лукаш

    215.04.12, 21:25Відповідь на 1 від Чубинський

    К сожалению, мы плохо знаем своё прошлое, свою историю. Или не хотим знать. Нам заменили НАШУ историю на еврейскую. Может потому так плохо и живём- ничего своего не имеем.Великдень — одне з найдавніших свят.
    У народів, що прийняли християнство, Великдень ототожнюється з двома іншими святами - Воскресінням та Пасхою.
    В Україні святкувати Пасху почали наприкінці першого тисячоліття, з приходомхристиянства. Великдень, як і Різдво поділяють у своїй основі сонячнийхарактер, тобто пов'язані із дохристиянською вірою в народження нового Сонця якбожества, що є запорукою життя на землі. Великдень, у своїй першооснові —це свято весни, святовоскресіння землі та природи в цілому до нового життя. Великодні свята українців славні своїми обрядами, що,без сумніву, є дохристиянськими. Це давнє

      Гість: Лукаш

      315.04.12, 21:25Відповідь на 1 від Чубинський

      Це давнє свято, включаючи його атрибутику особливо крашанки пов'язують із прадавніми традиціями відмічати знакові астрономічні події, у тому числі й весняне рівнодення, коли перший великий день (більший за ніч день) міряється своєю тривалістю з останньою великою (більшою за день) ніччю. в давнину землероби вірили, що померлі родичі продовжують жити під землею і можуть впливати на її родючість. Саме з цими віруваннями і були тісно пов'язані поминальні обряди навесні. Свято Великодня символізує також загальне відродження та оновлення світу. Збереглося багато звичаїв та обрядів, котрі здійснюються і нині, проте не мають прямого зв'язку із християнством. Взагалі у великодніх звичаях знаходяться сліди трьох різних, нашарованих один на один,культів — культу роду, культу весняного сонця і культу

        Гість: Лукаш

        415.04.12, 21:26Відповідь на 1 від Чубинський

        Взагалі у великодніх звичаях знаходяться сліди трьох різних, нашарованих один на один,культів — культу роду, культу весняного сонця і культу Христа.
        Вірування, спільне всім слов'янам, що на Великдень «сонце грає», чи «гуляє», хоч його і приймають за атрибут християнського свята, бо, мовляв «цього дня все веселиться на небі й на землі», було і є мабуть, одною з основних ідей весняного свята сонця .
        Великодні свята закінчуються поминанням мертвих — молитвою, требою та тризною на гробках. З святом Вас!

          Гість: Лукаш

          515.04.12, 21:44Відповідь на 1 від Чубинський

          Сумно спостерігати за тим як поступово знищується наша рідня прадавня культура. Консервантами цієї культури завжди були українські села.В містах дуже сильно переплітаються та асимілюються різні культури. Недарма коли Даля запитали де можна почути словянську прамову вівідповів: - поїдьте в села Київської губернії. Проте політика що нашої української так само і російської держави призводить до нищення тих залишків традицій і культури в цілому які залишились в селах і збереглися з прадавніх часів.

            616.04.12, 18:46Відповідь на 1 від Чубинський

            К сожалению, мы плохо знаем своё прошлое, свою историю. Или не хотим знать. Нам заменили НАШУ историю на еврейскую. Может потому так плохо и живём- ничего своего не имеем. В таком мире мы живём..
            Я искала, например, но не смогла найти (!!) внятное описание русского терема, (не избы), хотя, казалось бы... А ведь НАША древняя архитектура была безупречна! Культура отнята... надо всё воскрешать...

              716.04.12, 19:04Відповідь на 6 від Eljibor

              К сожалению, мы плохо знаем своё прошлое, свою историю. Или не хотим знать. Нам заменили НАШУ историю на еврейскую. Может потому так плохо и живём- ничего своего не имеем. В таком мире мы живём..
              Я искала, например, но не смогла найти (!!) внятное описание русского терема, (не избы), хотя, казалось бы... А ведь НАША древняя архитектура была безупречна! Культура отнята... надо всё воскрешать...
              Верно.

                816.04.12, 19:45Відповідь на 1 від Чубинський

                Хотим знать! Но очень трудно.... Кое-кто постарался чтобы уничтожить все следы дохристианской культуры славян.
                Но мы все равно по крупицам восстановим Правду и утрем нос лживым христианским священникам!

                  916.04.12, 20:07

                  Фильм неполностью?!

                    1016.04.12, 21:08Відповідь на 8 від Alex-Sash