хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 48-60 років

Закарпаття офіційно визнали найкриміногеннішим регіоном країни

  • 23.09.13, 14:15
smutilidadadadadrink
Закарпаття офіційно визнали найкриміногеннішим регіоном країни
21-09-2013, 13:45; Коментарів: 3
Закарпаття офіційно визнали найкриміногеннішим регіоном країни

Міністерство економічного розвитку та торгівлі оприлюднило результати оцінки діяльності регіонів України у першому півріччі 2013 року. Про окремі його результати ми вже писали, згадуючи при цьому, рейтинг губернаторів, складений відповідно до результатів соціально-економічного розвитку областей.
Згідно зі статистичними даними Закарпаття займає хороші позиції (такими вважаються місця з 1 по 13) по 18 показниках, з них 1-3 місце – по 3-х показниках. Однак, є і середні, і погані показники. Що ж до останніх, то останнє 27-ме місце наша область зайняла за рівнем злочинності. Тут враховують два показники: оцінка кількості зареєстрованих злочинів на 10 тисяч населення та питому вагу злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участі. Виявляється, тихе Закарпаття не таке вже й тихе. Саме ці цифри і потягнули Закарпаття з 20 на 23 сходинку рейтингу.

У 2012 році ці ж показники були суттєво кращими: торік за рівнем злочинності ми були на 18 місці. Однак цьогорічна статистика цілком відображає криміногенну ситуацію із щотижневими підпалами авто, бійками та різаниною. Особливо кепські справи, згідно зі статистикою, із злочинами, скоєними неповнолітніми. Цифри свідчать, що цей показник становить 10,6% від загальної кількості злочинів. До прикладу, друга «найгірша» цифра у рейтингу - 8,9% у Волинської області. Розрив суттєвий, чи не так? Тепер питання до правоохоронців: яким чином вдалося досягнути таких «високих результатів»? Невже в області не проводять жодних профілактичних заходів щодо запобіганню злочинності серед неповнолітніх? Адже про них звітують час від часу… Та чи реальні вони, ці звіти?

Нове Закарпаття
Опубликовано в категории: Закарпаття » Кримінал

написав: Опер
А що можна зробити, якщо верхівка криміналітету тусується або на Ранчо, або в готелі Ужгород? Да їх даже Варцаба не сміє трогати. Най попровбує, то не галстук суддьови різати!

написав: МЕНТ
Що там говорити все зрозуміло і так, все продається ментами продажними, і ними ж організовується та наводиться на крадіжки та розбої, злодіїв великих, які грабують б"юджет до копійки, ніхто ніколи не троне тому що це все кришується. Та проблема у тому, що у нас терплячий народ. За принципом-моя хата скраю. Та ні на ці речі не можна закривати очі, бо бандити в пагонах-страшне ЗЛО ДЛЯ НАРОДУ!!!!

написав: беркут
В доповнення. Варцаба, нач.УБОЗа Кулітка, нач.ВВБ Роботинський то продажні МУСОРА! Они в усіх кримінальних темах і за тото мають долі. А прості менти живуть на державні помої і роблять сфабриковані показники щоб вишеупомянутих МУСОРУ в Києві неєбали на нарадах! От такі діла дівчата та хлопята.Хто ще вірить, що міліція поможе тот дурак!
7

Коментарі

анонім

120.08.14, 16:29

    227.08.16, 12:47Відповідь на 1 від анонім