хочу сюди!
 

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

Щось не видно заграви...

  • 28.08.21, 12:49
Просто страшно уявити, який би гвалт роздмухали б медіябляді, станься таке за каденції Пороха. (Хоч, як таке взагалі б могло статися, мені уявити важко)
А тут нічо, норм. Все спокійно в Зебілостані

7

Коментарі

129.08.21, 10:08

Даєш олігархат олігархатів!
Радію за КАКАЯРАЗНІЦА