Я ще від потріотичної подушки не відійшла, а тут.. Маразм "крєпчав". Тепер шоколад на Пром продають (чомусь червоний) У вас шикалад бєлий? Нєт, чорний!
А пачіму красний?
Патамушо зільоний!…З горішками і вафєлькой..
Зовсім люди ї&анулись.
Тільки не забувайте,хто в нас шоколадний барига
Коли побачив відео із звільненим азовцем і словами "У нас найкраща влада", а поруч агента єрмака, перепрошую, захотілось блювати. До такого цинічного агітпропу могли дійти лише вороги. Починаємо отримувати плоди зради Зеленського азовців. Вистава Гадя-2 Логотіп року
Квартал Зеленського із РНБО затвердили "неможливість проведення переговорів" з путіним. Як так, Вовка? Миру вже в дупі ху^ла не бачиш?Чи Крим на 15 років віддавати не хочеш? А про нейтралітет України від арахамії-єрмака забув? Перевзувся, бо, думає, що ми забули. Пам’ятаємо.
І тут знову в гру вступає гросмейстер...
Верховний суд США підтвердив стягнення з України на користь росіян 173 мільйонів доларів за захоплення "Укртатнафти" Коломойським Ми з вами заплатимо ще 173 млн доларів за Коломойського. Замість форми військовим та Байрактарів.
Це 12 супутників "притули". Але ні Притула ні його фанати Зє питання з цього приводу не зададуть. Як же набрид цей кругообіг державних грошей в кишенях вузького кола наближених до влади
Ша,тіхо!А 73% ідіотів хіба не за це 21.04.2019 голосували? Забули про цей перепис дебілів? А їх жиж попереджали!Хуже чєм било прі Порошенку нє стало!А бидло думало що йому хуже нє будєт.Ну шо? Ржом?
Здай "раднулю" та отримай 5!кг.рибов...бєлиє лади закінчились і барани закінчилисьВже можно складати рейтинг цінності народностей рашки: сахалінець - 5 кг мороженої риби, тувінець - 1 баран і овочі.
Бумеранг
Кажуть у бєлгороді почали розклеювати по місту ось такі листівки.. Жіть хотять, треба ж..
Бронзовий тризуб, прикрашений фігурками птахів. Дніпропетровська обл. Олександропільський курган (Лугова могила), поч. III ст. до н.е.
Кажуть, сьогодні всесвітній день відмови від алкоголю.
-Вань, піть будєш?- Нєт, сейчас нє хачу.
-Харашо, понял.. А сєйчас випіть хочєш?
- нєт.
- а будєш?
- да.
Коментарі
Гість: Inna_19
14.10.22, 22:20
Влад Ли
25.10.22, 11:00
Я не поняв Белгородці на чиїй стороні? На нашій, чі на рашківской? Чі вони самі вже не знають за кого вони?






ПорохоБот
35.10.22, 15:49
ППО (Порошенко Петро Олексійович) як завжди бире удав на себе і знову рябує країну від шулерів, ППО





Кокойнщіку