В Росії давно нормальні люди не ходять на вибори. А нам нельзя, - ми за европ цінності. Треба ціх,новоявлених в Раді дожимати і не давати спокійно дихати
Я колись спілкувалась з одним французом (ще до другого Майдану), то він гордо казав: "Та ви тут вівці, у Франції, тільки десь щось не так - мільйони виходять на вулицю з вимогами і постійно контролюють владу". Воно неприємно завжди критику від іноземця чуть. Да, вони більш політично свідомі певно. Та мені важко судить, бо сама я в Франції не жила.
Саркозі вони контролювало і завдяки йому Європа проковтнула війну в Грузіі 08 року. Як нічого не було і теріторії анексували. Теракта теж, прогледіли. І це все завдяки владі.. В Москві одноразово теж в віхідний день можуть вийти 100-200тис і... розійтись. Лише ми вкапуємось в бруківку
Коментарі
Гість: InnaFL
128.03.16, 11:36
evgstereo
228.03.16, 11:53Відповідь на 1 від Гість: InnaFL
Так-так. Особисто я не голосував за Вілкула, як і за Самопоміч з Укропом.
Гість: InnaFL
328.03.16, 11:57Відповідь на 2 від evgstereo
Да, коли нема за кого голосувать, то це теж саме, що в Росії. То чим ми кращі?
evgstereo
428.03.16, 12:07Відповідь на 3 від Гість: InnaFL
В Росії давно нормальні люди не ходять на вибори. А нам нельзя, - ми за европ цінності. Треба ціх,новоявлених в Раді дожимати і не давати спокійно дихати
Гість: InnaFL
528.03.16, 12:12Відповідь на 4 від evgstereo
Я колись спілкувалась з одним французом (ще до другого Майдану), то він гордо казав: "Та ви тут вівці, у Франції, тільки десь щось не так - мільйони виходять на вулицю з вимогами і постійно контролюють владу". Воно неприємно завжди критику від іноземця чуть. Да, вони більш політично свідомі певно. Та мені важко судить, бо сама я в Франції не жила.
vilga
628.03.16, 14:27
у вилкула последний шанс - показушно ремонтировать дороги

evgstereo
728.03.16, 15:42Відповідь на 5 від Гість: InnaFL
Саркозі вони контролювало і завдяки йому Європа проковтнула війну в Грузіі 08 року. Як нічого не було і теріторії анексували. Теракта теж, прогледіли. І це все завдяки владі.. В Москві одноразово теж в віхідний день можуть вийти 100-200тис і... розійтись. Лише ми вкапуємось в бруківку
Гість: InnaFL
828.03.16, 16:18Відповідь на 7 від evgstereo
Та ото ж...
ab absurdo
928.03.16, 22:17
У Арьева паранойя. выборы надо проводить с новым законом и новой ЦВК. А ссылаться на Нусса - себя не уважать