хочу сюди!
 

Lina

37 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Взяли і зробили

  • 28.03.16, 11:30
фото з мого вікна в цей момент. Вілкул криє дороги. Навіть вночі з перервами на дощ
Багатьох мешканців це вражає (особливо пенсіонерів і водіїв).
Про выборы в Кривом Роге здесь хорошо написано: http://ibigdan.livejournal.com/18560757.html
3

Останні статті

Коментарі

Гість: InnaFL

128.03.16, 11:36

    228.03.16, 11:53Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

    Так-так. Особисто я не голосував за Вілкула, як і за Самопоміч з Укропом.

      Гість: InnaFL

      328.03.16, 11:57Відповідь на 2 від evgstereo

      Да, коли нема за кого голосувать, то це теж саме, що в Росії. То чим ми кращі?

        428.03.16, 12:07Відповідь на 3 від Гість: InnaFL

        В Росії давно нормальні люди не ходять на вибори. А нам нельзя, - ми за европ цінності. Треба ціх,новоявлених в Раді дожимати і не давати спокійно дихати

          Гість: InnaFL

          528.03.16, 12:12Відповідь на 4 від evgstereo

          Я колись спілкувалась з одним французом (ще до другого Майдану), то він гордо казав: "Та ви тут вівці, у Франції, тільки десь щось не так - мільйони виходять на вулицю з вимогами і постійно контролюють владу". Воно неприємно завжди критику від іноземця чуть. Да, вони більш політично свідомі певно. Та мені важко судить, бо сама я в Франції не жила.

            628.03.16, 14:27

            у вилкула последний шанс - показушно ремонтировать дороги

              728.03.16, 15:42Відповідь на 5 від Гість: InnaFL

              Саркозі вони контролювало і завдяки йому Європа проковтнула війну в Грузіі 08 року. Як нічого не було і теріторії анексували. Теракта теж, прогледіли. І це все завдяки владі.. В Москві одноразово теж в віхідний день можуть вийти 100-200тис і... розійтись. Лише ми вкапуємось в бруківку

                Гість: InnaFL

                828.03.16, 16:18Відповідь на 7 від evgstereo

                Та ото ж...

                  928.03.16, 22:17

                  У Арьева паранойя. выборы надо проводить с новым законом и новой ЦВК. А ссылаться на Нусса - себя не уважать