От Камбербэтча не ожидала. (Ну и имечко! До сих пор выучить не могу, неужели нельзя было взять псевдоним при такой непроизносимой фамилии?) Но все равно он мне нравится. Англосаксонский тип
От Камбербэтча не ожидала. (Ну и имечко! До сих пор выучить не могу, неужели нельзя было взять псевдоним при такой непроизносимой фамилии?) Но все равно он мне нравится. Англосаксонский типА що Ви скажете про прізвище ЗГРЖДБЛОВСЬКА???
Я завжди котрусь з літер пропускаю, чим дуже засмучую цю чудову людину...
От Камбербэтча не ожидала. (Ну и имечко! До сих пор выучить не могу, неужели нельзя было взять псевдоним при такой непроизносимой фамилии?) Но все равно он мне нравится. Англосаксонский типА що Ви скажете про прізвище ЗГРЖДБЛОВСЬКА???
Я завжди котрусь з літер пропускаю, чим дуже засмучую цю чудову людину...Хто це?
Коментарі
ab absurdo
120.03.16, 13:05
От Камбербэтча не ожидала. (Ну и имечко! До сих пор выучить не могу, неужели нельзя было взять псевдоним при такой непроизносимой фамилии?) Но все равно он мне нравится. Англосаксонский тип
Кривовус
220.03.16, 14:12Відповідь на 1 від ab absurdo
А що Ви скажете про прізвище ЗГРЖДБЛОВСЬКА???
Я завжди котрусь з літер пропускаю, чим дуже засмучую цю чудову людину...
ab absurdo
320.03.16, 18:28Відповідь на 2 від Кривовус