хочу сюди!
 

Анна

38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років

Жиры не пройдут!

  • 12.03.16, 21:50
В качестве бонуса - самого печально-безнадежного клоуна вам:

8

Останні статті

Коментарі

Гість: InnaFL

112.03.16, 22:07

    213.03.16, 15:44

    Кстати, самый вредный жир - растительный, кроме оливкового масла

      314.03.16, 00:24Відповідь на 2 від ab absurdo

      А соняшникова олія?
      Ріпакова?
      Арахісова?

        414.03.16, 15:39Відповідь на 3 від Ivan_Tom

        Тільки оливкова і не для всіх - лляна (якщо нема проблем з підшлунковою)

          514.03.16, 15:39Відповідь на 3 від Ivan_Tom

          А соняшникова олія?
          Ріпакова?
          Арахісова?
          До речі, всі перераховані вами- важкі для організму і сприяють накопиченню холестерину

            614.03.16, 19:12Відповідь на 4 від ab absurdo

            Лляної не бачив у продажу.
            Нічого, діди на соняшниківій готівали))

              714.03.16, 19:16Відповідь на 5 від ab absurdo

              А я ще живий)
              Й прудко бігаю))
              Колись за СРСР читав статті про хліб.
              Одні академіки казали, що корисно, інші - небезпечно.
              Одні казали, що треба істи виключно свіжий.
              Їх опоненти, що тільки черствий.
              І всі маститі, різні лауреати, обвішані нагородами, як ялинки)
              Ось такий тоді був дозволений плюралізм.
              З того часу вирішив їсти все, що хочеться)
              І на що вистачає грошей
              Цен моя особиста думка.
              Для себе)
              Я не дієтолог - не берусь давати рекомендації))

                814.03.16, 20:22Відповідь на 7 від Ivan_Tom

                Добре, коли є здоров'я

                  914.03.16, 21:15Відповідь на 8 від ab absurdo

                  Головне - не хотіти хворіти.
                  Навіть, якщо зле.
                  Не почувати себе хворим.
                  Щось робити корисне.
                  А за турботами та роботою із голови сум здиміє

                    1014.03.16, 23:08Відповідь на 9 від Ivan_Tom

                    Головне - не хотіти хворіти.
                    Навіть, якщо зле.
                    Не почувати себе хворим.
                    Щось робити корисне.
                    А за турботами та роботою із голови сум здиміє
                    Не у всіх випадках

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна