Ой кто-то с горочки спустился
- 09.03.16, 10:17
Московня в очікуванні нафти по $200 вже бухає і пропонує відмовитися від «імпортозамєщєнія».http://www.vesti.ru/doc.html?id=2728470&2728470
Але раптом..


Московня в очікуванні нафти по $200 вже бухає і пропонує відмовитися від «імпортозамєщєнія».http://www.vesti.ru/doc.html?id=2728470&2728470
Але раптом..


Коментарі
ab absurdo
19.03.16, 10:42
Но у них, кажется, бюджет заложен на 40?
evgstereo
29.03.16, 10:56Відповідь на 1 від ab absurdo
Это они в обменниках хотят 40
Кривовус
39.03.16, 15:19
Ну, це ж класика!
Що завжди кричить злодій?
- Тримайте злодія!!!
А оскільки та держава споконвіку злодійська, то чого іншого від неї чекати?
Nech sa paci
49.03.16, 15:39
1. Наші купують у Європи фактично російський газ (реекспорт), але формально не в Росії й за іншою, можливо, ціною.
2. Через кризу ми почали менше виробляти товарів, а тому й менше витрачати газу, тому менше й купуємо.
3. Для нас основний плюс — що зараз газ дешевий у світі. Якби при цьому зерно й метал виросли в ціні, було б іще краще.
Ivan_Tom
59.03.16, 16:47
Куди побіжить фуйло?
Слідопит
69.03.16, 20:23
Касаапський сайт дВЕСТІ сРУ
... вони ще по піццот напишуть шоб солодше було вмирати! 