хочу сюди!
 

Руслана

42 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 32-55 років

Ой кто-то с горочки спустился

  • 09.03.16, 10:17

Московня в очікуванні нафти по $200 вже бухає і пропонує відмовитися від «імпортозамєщєнія».http://www.vesti.ru/doc.html?id=2728470&2728470

 Але раптом..

9

Останні статті

Коментарі

19.03.16, 10:42

Но у них, кажется, бюджет заложен на 40?

    29.03.16, 10:56Відповідь на 1 від ab absurdo

    Это они в обменниках хотят 40

      39.03.16, 15:19

      Ну, це ж класика!
      Що завжди кричить злодій?
      - Тримайте злодія!!!
      А оскільки та держава споконвіку злодійська, то чого іншого від неї чекати?

        49.03.16, 15:39

        1. Наші купують у Європи фактично російський газ (реекспорт), але формально не в Росії й за іншою, можливо, ціною.

        2. Через кризу ми почали менше виробляти товарів, а тому й менше витрачати газу, тому менше й купуємо.

        3. Для нас основний плюс — що зараз газ дешевий у світі. Якби при цьому зерно й метал виросли в ціні, було б іще краще.

          59.03.16, 16:47

          Куди побіжить фуйло?

            69.03.16, 20:23

            Касаапський сайт дВЕСТІ сРУ ... вони ще по піццот напишуть шоб солодше було вмирати!