хочу сюди!
 

Lina

37 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Молот - стерео

  • 06.03.16, 18:30

Українським військовим відвантажили першу партію великокаліберних мінометів "Молот". Зазначається, що київський завод "Маяк" готовий повністю задовольнити потреби армії в цій зброї.

"Скорострельность - 12 выстр./мин., дальность поражения вражеских целей - более 7 км

10

Останні статті

Коментарі

16.03.16, 19:43

А що ж тоді виробляє "Цукроавтомат" навіть страшно уявити!

    26.03.16, 19:49Відповідь на 1 від Кривовус

    А що ж тоді виробляє "Цукроавтомат" навіть страшно уявити!

      36.03.16, 19:50

      "Маяк" - підприємство в галузі виробництва засобів зв'язку.

        46.03.16, 20:24Відповідь на 3 від helsan

        Маяк завжди працював на оборону.
        За часів СРСР магнітофони "Маяк" виробляли тільки у одній будівлі.
        Інші виробництва знаходились в інших будівлях на багатьох гектарах.
        Там працювали на оборонку.
        У 1980-ті роки перед влаштуванням на роботу на "Маяк" простий робітник проходив 3 місяці перевірки КДБ.
        Що там робили, ніхто з робітників не розповідав вдома.

          56.03.16, 21:23Відповідь на 4 від Ivan_Tom

          Маяк завжди працював на оборону.
          За часів СРСР магнітофони "Маяк" виробляли тільки у одній будівлі.
          Інші виробництва знаходились в інших будівлях на багатьох гектарах.
          Там працювали на оборонку.
          У 1980-ті роки перед влаштуванням на роботу на "Маяк" простий робітник проходив 3 місяці перевірки КДБ.
          Що там робили, ніхто з робітників не розповідав вдома.
          Це мені відомо. Зі стрілецькою зброєю "Маяк" стартував відносно недавно - 2008 і не на площах 1980-х.
          А перша продукція вийшла в 2009 - 5 кулеметів КМ - 7,62.
          "Маяк" наразі - ПАТ (чи привате, чи публічне ) і що туди увійшло опісля 1980 я не знаю.
          Але в той час "Маяк" не займався стрілецькою зброєю.
          Дякую, що підштовхнули до пошуку.

            66.03.16, 21:29Відповідь на 5 від helsan

            По ТБ чув, який канал, не пам"ятаю, приблизно тиждень тому, що першу військову продукцію "Маяк" почав виробляти після минулої Вітчизняної війни.
            А вже згодом почав робити перші у СРСР вітчизняні магнітофони "Дніпро".
            Передача була саме про завод "Маяк".
            Я уважно не слухав, бо був зайнятий.
            Так, краєчком вуха.
            Ось стисла інформація про нього:
            https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4_%C2%AB%D0%9C%D0%B0%D1%8F%D0%BA%C2%BB_%28%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%29

              76.03.16, 21:30Відповідь на 6 від Ivan_Tom

              Ось, мабуть, те, що я чув:
              https://www.youtube.com/watch?v=KBTo-ZTtwBc

                86.03.16, 21:44Відповідь на 7 від Ivan_Tom

                Ось, мабуть, те, що я чув:
                https://www.youtube.com/watch?v=KBTo-ZTtwBc
                Ось тут гляньте, перше відео. Це їхній сайт.
                http://www.mayak.com.ua/uk/about/video

                  96.03.16, 22:05Відповідь на 1 від Кривовус

                  Набор - помічник допитуючого полоненних

                    106.03.16, 22:11Відповідь на 8 від helsan

                    Дякую!
                    Дивлюся:_)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна