Молот - стерео
- 06.03.16, 18:30
Українським військовим відвантажили першу партію великокаліберних мінометів "Молот". Зазначається, що київський завод "Маяк" готовий повністю задовольнити потреби армії в цій зброї.


"Скорострельность - 12 выстр./мин., дальность поражения вражеских целей - более 7 км
Коментарі
Кривовус
16.03.16, 19:43
А що ж тоді виробляє "Цукроавтомат" навіть страшно уявити!


helsan
26.03.16, 19:49Відповідь на 1 від Кривовус
helsan
36.03.16, 19:50
"Маяк" - підприємство в галузі виробництва засобів зв'язку.


Ivan_Tom
46.03.16, 20:24Відповідь на 3 від helsan
Маяк завжди працював на оборону.
За часів СРСР магнітофони "Маяк" виробляли тільки у одній будівлі.
Інші виробництва знаходились в інших будівлях на багатьох гектарах.
Там працювали на оборонку.
У 1980-ті роки перед влаштуванням на роботу на "Маяк" простий робітник проходив 3 місяці перевірки КДБ.
Що там робили, ніхто з робітників не розповідав вдома.
helsan
56.03.16, 21:23Відповідь на 4 від Ivan_Tom
Це мені відомо. Зі стрілецькою зброєю "Маяк" стартував відносно недавно - 2008 і не на площах 1980-х.
А перша продукція вийшла в 2009 - 5 кулеметів КМ - 7,62.
"Маяк" наразі - ПАТ (чи привате, чи публічне ) і що туди увійшло опісля 1980 я не знаю.
Але в той час "Маяк" не займався стрілецькою зброєю.
Дякую, що підштовхнули до пошуку.
Ivan_Tom
66.03.16, 21:29Відповідь на 5 від helsan
По ТБ чув, який канал, не пам"ятаю, приблизно тиждень тому, що першу військову продукцію "Маяк" почав виробляти після минулої Вітчизняної війни.
А вже згодом почав робити перші у СРСР вітчизняні магнітофони "Дніпро".
Передача була саме про завод "Маяк".
Я уважно не слухав, бо був зайнятий.
Так, краєчком вуха.
Ось стисла інформація про нього:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4_%C2%AB%D0%9C%D0%B0%D1%8F%D0%BA%C2%BB_%28%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%29
Ivan_Tom
76.03.16, 21:30Відповідь на 6 від Ivan_Tom
Ось, мабуть, те, що я чув:
https://www.youtube.com/watch?v=KBTo-ZTtwBc
helsan
86.03.16, 21:44Відповідь на 7 від Ivan_Tom
Ось тут гляньте, перше відео. Це їхній сайт.
http://www.mayak.com.ua/uk/about/video
evgstereo
96.03.16, 22:05Відповідь на 1 від Кривовус
Набор - помічник допитуючого полоненних
Ivan_Tom
106.03.16, 22:11Відповідь на 8 від helsan
Дякую!
Дивлюся:_)