Очень напоминает 2009 год. Почитайте методику Геббельса по очернению политических оппонентов. И чем больше кацапы стараются нагадить на Тимошенко, тем больше я убеждаюсь ,что она права
Та Юлька фальшива, подружка путіна, нічого в ній щирого нема. Я, коли було голосування між Януковичем і Тимошенко, пішла проголосувать за Тимошенко, та рука не піднялась - проголосувала проти всіх.
А як вона Ющенко обгидила ні за що, ні про що і тд.
Коментарі
Гість: InnaFL
121.02.16, 23:02
evgstereo
221.02.16, 23:32Відповідь на 1 від Гість: InnaFL
я вже не став висвітляти в цьому роль Юли . Гадаю виправиться. Даю їй ще шанс
ab absurdo
321.02.16, 23:32
Очень напоминает 2009 год. Почитайте методику Геббельса по очернению политических оппонентов. И чем больше кацапы стараются нагадить на Тимошенко, тем больше я убеждаюсь ,что она права
ab absurdo
421.02.16, 23:33
И да призвала созвать заседание. И что?
Гість: InnaFL
521.02.16, 23:39Відповідь на 2 від evgstereo
Та Юлька фальшива, подружка путіна, нічого в ній щирого нема. Я, коли було голосування між Януковичем і Тимошенко, пішла проголосувать за Тимошенко, та рука не піднялась - проголосувала проти всіх.
А як вона Ющенко обгидила ні за що, ні про що і тд.
Brom_83
622.02.16, 07:11
навіть сумніву не мав, що той захват - фальш
VChmyriov
722.02.16, 08:44
Юля снова рвется к власти.
evgstereo
822.02.16, 10:12Відповідь на 3 від ab absurdo
Сейчас здается это на руку кацапам. Почувствовала, ее это час. А мы с вами, как и др нипричем
evgstereo
922.02.16, 10:12Відповідь на 4 від ab absurdo
а надо ли?
evgstereo
1022.02.16, 10:15Відповідь на 7 від VChmyriov
Ну это нормально. Страшат методы