хочу сюди!
 

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

Уже четвёртый Третий Майдан...

  • 21.02.16, 22:41
А российские СМИ - очень согласны!
3

Останні статті

Коментарі

Гість: InnaFL

121.02.16, 23:02

    221.02.16, 23:32Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

    я вже не став висвітляти в цьому роль Юли . Гадаю виправиться. Даю їй ще шанс

      321.02.16, 23:32

      Очень напоминает 2009 год. Почитайте методику Геббельса по очернению политических оппонентов. И чем больше кацапы стараются нагадить на Тимошенко, тем больше я убеждаюсь ,что она права

        421.02.16, 23:33

        И да призвала созвать заседание. И что?

          Гість: InnaFL

          521.02.16, 23:39Відповідь на 2 від evgstereo

          Та Юлька фальшива, подружка путіна, нічого в ній щирого нема. Я, коли було голосування між Януковичем і Тимошенко, пішла проголосувать за Тимошенко, та рука не піднялась - проголосувала проти всіх.
          А як вона Ющенко обгидила ні за що, ні про що і тд.

            622.02.16, 07:11

            навіть сумніву не мав, що той захват - фальш

              722.02.16, 08:44

              Юля снова рвется к власти.

                822.02.16, 10:12Відповідь на 3 від ab absurdo

                Сейчас здается это на руку кацапам. Почувствовала, ее это час. А мы с вами, как и др нипричем

                  922.02.16, 10:12Відповідь на 4 від ab absurdo

                  а надо ли?

                    1022.02.16, 10:15Відповідь на 7 від VChmyriov

                    Ну это нормально. Страшат методы

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна