День Героїв Небесної Сотні
- 20.02.16, 11:17
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.Всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, більше 100 з них загинули.
20 лютого 2014 року стало вирішальним днем не тільки для Євромайдану, а й для історії України та Європи. В цей день Українці зламали хребет Російській імперії та її маріонеточному українському уряду на чолі з Януковичем. Імперський план колонізації України, відродження тоталітарного СРСР та розділення Європи був зруйнований. Бо Україна сказала рішуче “Ні!” та обрала незалежність і європейський демократичний шлях розвитку.
20 лютого 2014 року стало переломним днем в тримісячному протистоянні українців проти проросійського уряду Януковича. Протестувальники були оточені силовиками, але не здавалися. Зранку майданівці пішли у наступ. Їх зброєю було каміння та коктейлі Молотова, їх захистом були будівельні каски, дерев‘яні щити та підпалені шини. Проти майданівців воювали добре озброєні силовики. На поготові стояла армія. На дахах ховалися снайпери, які цинічно почали вбивати беззбройних людей. Але це не спинило Героїв, бо у них була відвага та велика мета.
В той день Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію
фото https://www.facebook.com/media/set/?set=a.745515138862651.1073741848.607486945998805&type=3
ще фото http://www.volynnews.com/news/society/shchob-nikoly-ne-zabuty-60-vrazhaiuchykh-foto-z-maydanu/
Коментарі
Гість: педалик очко
120.02.16, 12:32
Как приготовить-Дебальцевский салат
Зеленый лук нарежьте кольцами, укроп – мелко пошинкуйте.
evgstereo
220.02.16, 13:05Відповідь на 1 від Гість: педалик очко
Гість: педалик очко
320.02.16, 14:58Відповідь на 2 від evgstereo
Как врали о котле в Дебальцево
Вносить сумятицу и врать о реальной ситуации в Дебальцево - с такой просьбой год назад обратился президент Украины Петр Порошенко к своему советнику Юрию Бирюкову.
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1700509770217833?__mref=message_bubble
Гість: педалик очко
420.02.16, 15:09Відповідь на 2 від evgstereo
потерь нет тымчук

Расскажи это немцам и англичанам-
https://de.wikipedia.org/wiki/Kampf_um_Debalzewe
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Debaltseve
Гість: InnaFL
520.02.16, 15:38
evgstereo
620.02.16, 16:30Відповідь на 4 від Гість: педалик очко
все это дерьмо собачье и погребено будет вместе с Путиным. А уж к этому дню у нас салюты припасены




ab absurdo
722.02.16, 16:57Відповідь на 2 від evgstereo
Какое ж... слов нет. Я в таком случае рада, чем больше их на нашей земле уничтожат. Радоваться гибели людей, защищающих свою землю? Это кем надо быть? Нельзя им это забывать. Никогда
Кривовус
829.02.16, 08:43Відповідь на 7 від ab absurdo
Та к Воно ж підписалось: - "Ононіст"