У нас нормальна ринкова конкуренція, а Рошен один з лідерів галузіНе знаю, як у васу місті, а у нас всі маркети і супермаркети начинені продукцією Рошен на 80 - 90 відсотків, а на решту фабрик залишається мізерний набір. Зарубіжних же практично не можна знайти, хіба прошу, щоб знайомі привезли.(((
У нас Рошен присутній. Поруч інші марки. Просто Рошен - це ще і печиво, вафлі, кекси... І с цьому сегменті виграє по якості. Вафлі, наприклад, виробляють ще 8-9 виробників, але значно гірше
У нас Рошен присутній. Поруч інші марки. Просто Рошен - це ще і печиво, вафлі, кекси... І с цьому сегменті виграє по якості. Вафлі, наприклад, виробляють ще 8-9 виробників, але значно гіршея це знаю. Через те печу сама)))
Коментарі
olginsad
12.02.16, 12:21
Фабрику - развалить, работников - уволить!!!! Путя, помогиииии!
evgstereo
22.02.16, 12:41Відповідь на 1 від olginsad
А цукерки найсмачніші. Визнають
olginsad
32.02.16, 12:42Відповідь на 2 від evgstereo
У них там когнитивный диссонанс
Вискарион
42.02.16, 14:58
пИсать против ветра и рубить сук на котором висишь - это национальная русская традиция.
vilga
52.02.16, 15:25
та хто же им не даёт?
пошли и розвалили
Украина ещё и выставится
h_s_x2
62.02.16, 15:32Відповідь на 2 від evgstereo
Може, він для росіян інші складники додавати додумався, бо у нас його цукерки не найсмачніші, м"яко кажучи.
evgstereo
72.02.16, 16:13Відповідь на 6 від h_s_x2
У нас нормальна ринкова конкуренція, а Рошен один з лідерів галузі
h_s_x2
82.02.16, 16:53Відповідь на 7 від evgstereo
Не знаю, як у васу місті, а у нас всі маркети і супермаркети начинені продукцією Рошен на 80 - 90 відсотків, а на решту фабрик залишається мізерний набір. Зарубіжних же практично не можна знайти, хіба прошу, щоб знайомі привезли.(((
evgstereo
92.02.16, 17:06Відповідь на 8 від h_s_x2
У нас Рошен присутній. Поруч інші марки. Просто Рошен - це ще і печиво, вафлі, кекси... І с цьому сегменті виграє по якості. Вафлі, наприклад, виробляють ще 8-9 виробників, але значно гірше
h_s_x2
102.02.16, 17:10Відповідь на 9 від evgstereo
я це знаю. Через те печу сама)))