Не правильні гасла.
Треба не "Прєзідєнт памагі!"
А треба "Пітін - х...ло!"
"Путіна - розстріляти!"
А ця вата не знає...
що Путлєр найбільший олігарх.
І працюють вони на нього.
Він - власник РФ.
Тут з нашими б розібратися. Відрубали елекрику, пілірвавши дві опори, дві доби в Кримнаші без світла посиділи, а потім влаштували мордобій біля Чонгару, люди почали на це звертати увагу - вони вчора вибачились, мовляв, ми лише відімкнемо елекрику, щоб ніхто не постраждав. І як завжди обдурили, підключили-таки! А як же обіцянка з такого-то числа відімкнути зовсім від електроенергії Крим? Знов шоколадна брехня?
Коментарі
Ivan_Tom
122.11.15, 04:30
Не правильні гасла.
Треба не "Прєзідєнт памагі!"
А треба "Пітін - х...ло!"
"Путіна - розстріляти!"
А ця вата не знає...
що Путлєр найбільший олігарх.
І працюють вони на нього.
Він - власник РФ.
Ivan_Tom
222.11.15, 04:31
Але мені подобається, що вони почали страйкувати.
А там..., дай Боже, й х..ла на вили піднімуть.
evgstereo
322.11.15, 10:05Відповідь на 2 від Ivan_Tom
В Росії ніхто не знає про страйк. Навіть згадувати неможна. Все баниться. Знають - майдан починається з маленького
Ivan_Tom
422.11.15, 11:32Відповідь на 3 від evgstereo
Я повідомив, кому міг.
ab absurdo
522.11.15, 14:55
Тут з нашими б розібратися. Відрубали елекрику, пілірвавши дві опори, дві доби в Кримнаші без світла посиділи, а потім влаштували мордобій біля Чонгару, люди почали на це звертати увагу - вони вчора вибачились, мовляв, ми лише відімкнемо елекрику, щоб ніхто не постраждав. І як завжди обдурили, підключили-таки! А як же обіцянка з такого-то числа відімкнути зовсім від електроенергії Крим? Знов шоколадна брехня?