хочу сюди!
 

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

Бояре плохие...

  • 21.11.15, 23:27

и кстати:  Ватным ботам поступила команда любить роттебергов
7

Останні статті

Коментарі

122.11.15, 04:30

Не правильні гасла.
Треба не "Прєзідєнт памагі!"
А треба "Пітін - х...ло!"
"Путіна - розстріляти!"
А ця вата не знає...
що Путлєр найбільший олігарх.
І працюють вони на нього.
Він - власник РФ.

    222.11.15, 04:31

    Але мені подобається, що вони почали страйкувати.
    А там..., дай Боже, й х..ла на вили піднімуть.

      322.11.15, 10:05Відповідь на 2 від Ivan_Tom

      В Росії ніхто не знає про страйк. Навіть згадувати неможна. Все баниться. Знають - майдан починається з маленького

        422.11.15, 11:32Відповідь на 3 від evgstereo

        Я повідомив, кому міг.

          522.11.15, 14:55

          Тут з нашими б розібратися. Відрубали елекрику, пілірвавши дві опори, дві доби в Кримнаші без світла посиділи, а потім влаштували мордобій біля Чонгару, люди почали на це звертати увагу - вони вчора вибачились, мовляв, ми лише відімкнемо елекрику, щоб ніхто не постраждав. І як завжди обдурили, підключили-таки! А як же обіцянка з такого-то числа відімкнути зовсім від електроенергії Крим? Знов шоколадна брехня?