Щонеділі на 12 годину - до Майдану приходьте\приїздіть НА ВСЕНАРОДНЕ ВІЧЕ \молебень ПРАВДИ й БОРОТЬБИ= БУДЬМО РАЗОМ усі ТАМ хто може патріоти ОУН\УПА а особливо кияни....Вірте що Україна переможе й найславніша в світі стане ! Бог поверне з небес Героїв і прийде явно судити антихриста Путіна й знищить всяке зло ! Пресвятая Богородице моли Бога за скоріше спасення й славне воскресення !Борімося й молімося у вірі що буде 2015року Перемога України й БОГА https://www.youtube.com/watch?v=UlRtSauZnuI Бог передав як безцінні пророцтва УПА й все завершиться тим що праведні успадкують землю....й "справи добрих поновляться а дела злих загинуть"=так як це писав наш Кобзар котрий скоро явно на віки очолить з Богом нашу Украіну ! http://blog.i.ua/user/4400999/1702020/ Слава Україні*ua
Коментарі
olginsad
121.11.15, 13:32
ab absurdo
221.11.15, 14:35
Обалдеть
Гість: InnaFL
321.11.15, 15:21
Ivan_Tom
421.11.15, 19:28
SOKILDNISТЕR+
522.11.15, 09:11