хочу сюди!
 

Юлія

45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років

Кажуть що Київ!

  • 18.11.15, 10:20
..мабуть брешуть
4

Останні статті

Коментарі

Гість: Бекер

118.11.15, 15:17

це Москва-школоло

написане -Братцево - Метро " Сокіл" (Вулиця Алабяна)
http://a1.35photo.ru/photos_series/603/603007.jpg
http://a1.35photo.ru/photos_series/603/603008.jpg

    218.11.15, 15:29

    Явно не Киев

      318.11.15, 18:09Відповідь на 1 від Гість: Бекер

      И я смотрю ,какое Братаево в Киеве?

        418.11.15, 18:12Відповідь на 2 від ab absurdo

        Вот и разобрались.Хорошо иметь "московского" друга. Мгновенная помощь

          518.11.15, 18:36Відповідь на 4 від evgstereo

          Московский лучше киевского?