Якщо забули, нагадаємо!
- 16.11.15, 19:55
Фейсбук увімкнув фічу «французизації» аватарок, і понеслося. На що українські активісти нагадують, що:

Або так:

І ще про відмінність людей від нелюдей.

Фейсбук увімкнув фічу «французизації» аватарок, і понеслося. На що українські активісти нагадують, що:

Або так:

І ще про відмінність людей від нелюдей.

Коментарі