Вот-вот. Я ждала, когда их личных карманов коснется. А я бы еще на месте наших властей им и репарации впаяла. Но шоколадная тварь никогда на это не пойдет
Вот-вот. Я ждала, когда их личных карманов коснется. А я бы еще на месте наших властей им и репарации впаяла. Но шоколадная тварь никогда на это не пойдеттак ми Вітька з баблом до них послали ще півтора роки тому ,що хіба він непередав ? Ну незнаю маєте вітька з нього і питайте
Коментарі
ab absurdo
116.11.15, 19:36
Гість: InnaFL
216.11.15, 20:04
div777
316.11.15, 22:41Відповідь на 1 від ab absurdo
так ми Вітька з баблом до них послали ще півтора роки тому ,що хіба він непередав ? Ну незнаю маєте вітька з нього і питайте
ab absurdo
416.11.15, 23:13Відповідь на 3 від div777
Вітька треба як Буратіну за ноги потрусити, щоб з-за щоки грошики випали
div777
516.11.15, 23:20Відповідь на 4 від ab absurdo