друзі -спостерігачи. Навіщо тримати блог, де пару віршів і солоденька картинка. А у багатьох саме так мабуть вже і читати ліньЯ просто не розумію те що ви створюєте це хоббі,або робота......?
Якщо ви помітили замітки тільки зранку і в вечері. Я був зник на кілька днів - галас піднявся. Навід закинути хотів, виявляється читають дохрена і більше
Якщо ви помітили замітки тільки зранку і в вечері. Я був зник на кілька днів - галас піднявся. Навід закинути хотів, виявляється читають дохрена і більшеЯ не помітила,бо не сиджу постійно за компом.
Галас,кажете,піднявся....... Тоді ви стали популярним,поздоровляю!
Киньте ссилку на "галас" цікаво хто за вас так переживає.
Коментарі
БілаКоролева
13.11.15, 19:35
15-a замітка за сьогодні..........

Що з вами робити??????????
evgstereo
23.11.15, 19:38Відповідь на 1 від БілаКоролева
ви рахували?
цікаво
БілаКоролева
33.11.15, 19:40Відповідь на 2 від evgstereo
Спецом порахувала.....Вся пошта в ваших листах,ніби інших друзів в мене нема.
evgstereo
43.11.15, 19:45Відповідь на 3 від БілаКоролева
друзі -спостерігачи. Навіщо тримати блог, де пару віршів і солоденька картинка. А у багатьох саме так
мабуть вже і читати лінь
БілаКоролева
53.11.15, 19:50Відповідь на 4 від evgstereo
Я просто не розумію те що ви створюєте це хоббі,або робота......?
evgstereo
63.11.15, 19:54Відповідь на 5 від БілаКоролева
Якщо ви помітили замітки тільки зранку і в вечері. Я був зник на кілька днів - галас піднявся. Навід закинути хотів, виявляється читають дохрена і більше
БілаКоролева
73.11.15, 20:00Відповідь на 6 від evgstereo
Я не помітила,бо не сиджу постійно за компом.
Тоді ви стали популярним,поздоровляю!
Галас,кажете,піднявся.......
Киньте ссилку на "галас" цікаво хто за вас так переживає.
evgstereo
83.11.15, 20:08Відповідь на 7 від БілаКоролева
Це лікується дуже бистро. Треба тільки натиснути "из друзей" .. і навідуватися в дуже-дуже сумні дні
БілаКоролева
93.11.15, 20:10Відповідь на 8 від evgstereo
evgstereo
103.11.15, 20:17Відповідь на 9 від БілаКоролева
молитовник в поміч!