хочу сюди!
 

Елена

51 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Мир русский и украинский...

 • 24.08.10, 23:32
Сьогодні дали мені посилання на статтю "Мир русский и украинский, Послесловие к визиту  патриарха Кирилла на Украину летом 2010" - http://www.mgarsky-monastery.org/kolokol.php?id=1774. Як на мене - цікава позиція. Дійсно, суперечливо. Але оцінка та міркування, які викладені в статті, мені сподобалися тим, що автор не має чорно-білого висвітлення події. Не спрощує. Можливо, в чомусь помиляється, не мені судити. Й не хочу. Але вдячний за те, що отримав це посилання...
5

Коментарі

анонім

125.08.10, 00:09

розкол в Україні має назву МП

  225.08.10, 00:21Відповідь на 1 від анонім

  при всій моїй до тебе повазі, але ти якраз дуже категоричний та безапеляційний. і віра виходить вторинна, як додаток до політики. так, по чорно-білому. ось вам - той добрий, а той - поганий. мені в даному питанні хочеться почути думки, аргументи. але приймати участь в розборках патріархатів мені не хочеться. для цього потрібна дуже серйозна інформаційна підготовка. я її не маю.

   анонім

   325.08.10, 00:29Відповідь на 2 від Андрій Guard

   жартуєш? яка може бути віра в МП???

    анонім

    425.08.10, 00:29Відповідь на 2 від Андрій Guard

    хтось розумно написав:
    Интересно, кто и какие знания будет преподавать? Московские попы православие разлива МП? Это заставлять детей молиться портрету Николая ІІ? Не думаю, что это поспособствует оздоровлению общества.
    И у меня создается впечатление, что священники Московского патриархата вообще не читали Писание.
    Помню, по нашему местному телевидению показывали интервью с одной церковной шишкой. Он рассказывал, что хозяйка одного очень крутого кабака непременно попадет в рай, поскольку пожертвовала церкви немерянно бабла. Я вспоминаю эпизод, когда вдова пожертвовала на Храм какую-то мелочь и по словам Иисуса, это пожертвование было более весомым, чем другие пожертвования "от изобилия своего".

     анонім

     525.08.10, 00:29

     Губернатор Харьковской области М. М. Добкин был награжден орденом Нестора Летописца, за то, что финансировал постройку церкви. Ролик на Ю-Тубе с этим дятлом действительно вошел в летопись.
     Тину Кароль (это ту телку которая про пупсика поет) попы наградили орденом Варвары Великомученицы, за песни, которые по их мнению, способствуют повышению нравственности . Интересно, почему они не наградили Юрия Шевчука, который для православия сделал больше, чем вся попсня вместе взятая? Как тут не вспомнить великие слова:"Не отдавайте святыни псам и не мечите бисер перед свиньями, дабы они не попрали его ногами, а обернувшись не растерзали бы вас".

      анонім

      625.08.10, 00:30

      Действия нашего гаранта, такие как языческие развлечения с шаманом на Алтае и награждение почетными грамотами сектантов Сандея Аделаджи безусловно заслуживают патриаршего благословения и высшей награды православной церкви - ордена Святого Владимира.

      Все это очень напоминает продажи индульгенций, которыми католицизм переболел в ...надцатом веке.

       анонім

       725.08.10, 00:31

       від себе додам, що МП нагороджувала також мисливця за людьми регіонала Лозінського

        Гість: acab88

        825.08.10, 00:37Відповідь на 7 від анонім

        а его за что?За удачную охоту на еретиков?

         925.08.10, 00:42Відповідь на 7 від анонім

         Можливо, брате, можливо... Я не суддя в цьому питанні. Певні моменти, все ж таки, прокоментую:

         И у меня создается впечатление, что священники Московского патриархата вообще не читали Писание.Ну не можна ж про всіх священиків! Я особисто бачив священиків, про яких я впевнено можу сказати - вони читали Писання.
         Это заставлять детей молиться портрету Николая ІІ?Ніхто не може примушувати молитися будь кому. Кожен собі обирає святого, якому він ХОЧЕ помолитися. А примусова молитва не буде мати ніякої сили. Тому, якщо Російська Православна Церква канонізувала родину Миколи ІІ і визнала їх святими, це ще не означає, що всі ЗОБОВ'ЯЗАНІ їм молитися...

          Гість: Мышь чудесная

          1025.08.10, 21:54

          Дозвольте мені вставити свої п"ять копійок: віра і церква - то геть різні речі. Коли сприймати церкву, як владний апарат, то все стає на свої місця. Не треба шукати духовності в церкві.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна