Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Маріуполь - повномаштабна війна?

Сьогодні зранку терористи обстріляли східні околиці другого за кількістю населення міста Донеччини - Маріуполя. За попередніми даними, загинуло щонайменше 10 мирних мешканців, зруйновані житлові та громадські будівлі.

Попри те, що обстріл вівся з району села Саханка, що на сході від Маріуполя, в так званому "штабі ополчення ДНР" уже звично перекладають провину за злочин на українських військових, навіть не намагаючись брехати хоч якось правдоподібно.

За словами терористів, стріляли з зовсім протилежного напрямку - зі Старого Криму, а у "ополченців" буцімто взагалі немає озброєння, яке б могло дострелити до Маріуполя. При цьому від Саханки до околиць Маріуполя значно менше ніж 40 кілометрів, які здатні подолати ракети "Градів". Але, головна мета сьогоднішнього обстрілу - це не просто чергова спроба звинуватити українських військових у вбивствах мирних мешканців Донбасу. В Кремлі прекрасно розуміють, що окрім обробленого пропагандою населення Росії в їхню недолугу брехню уже давно ніхто не вірить. 

Обстріли житлових кварталів півмільйонного міста терористи хочуть продемонструвати місцевим жителям, що українська армія не здатна їх захистити. Сіючи страх та паніку, мешканцям Маріуполя натякають, що безпечніше було б здати місто путінським "ополченцям".

З іншого боку, обстрілами житлових районів та панікою серед населення, терористи провокують українських військових йти в наступ, адже відсунення лінії фронту на безпечну для Маріуполя відстань стане єдиною запорукою безпеки в місті. Як відомо, Маріуполь добре підготували до оборони. Йти зараз на штурм в лоб означає для терористів нести величезні втрати як живою силою, так і технікою, які аж ніяк не гарантують успіху операції. Значно простіше постійно "кошмарити" місто, б'ючи в першу чергу по житлових районах. В такому разі місцеві мешканці вимагатимуть від військових щось робити, аби зупинити обстріли, і Збройні Сили муситимуть йти в наступ, а захищатися завжди простіше, ніж наступати.

Чи є в нашому генеральному штабі правильний рецепт, як діяти в цій ситуації наразі сказати важко. Проте сьогоднішніми своїми діями бойовики остаточно поховали "путінський мирний план", про який ще кілька днів тому невпинно торочив голова МЗС Росії Сергій Лавров. Нагадаємо, за пропозицією Путіна, яку той направив Петру Порошенку, сторони мали б негайно розпочати відведення важкого озброєння від лінії зіткнення. Обстріли житлових кварталів Маріуполя більш ніж однозначно засвідчили повну нереальність такої пропозиції.

Тарас Клочко, Espreso.tv


ОБСТРІЛ МАРІУПОЛЯ - 


77%, 17 голосів

9%, 2 голоси

14%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

Гість: Malef(banned)

124.01.15, 16:44

утырки, которые схавали инфу про старый крым - поражают

  224.01.15, 16:47Відповідь на 1 від Гість: Malef(banned)

  утырки, которые схавали инфу про старый крым - поражаютв семье не без урода

   Гість: О-leg-O

   324.01.15, 16:49

   Странно. У нас война. а мы делаем вид содавая иллюзии. Но результата нет....... Война так война.

    Гість: Мышуська

    424.01.15, 16:51Відповідь на 3 від Гість: О-leg-O

    Странно. У нас война. а мы делаем вид содавая иллюзии. Но результата нет....... Война так война.таки да

     Гість: ЧітаБріта

     524.01.15, 16:52

     не терористи а росіяни

      624.01.15, 16:53Відповідь на 4 від Гість: Мышуська

      Странно. У нас война. а мы делаем вид содавая иллюзии. Но результата нет....... Война так война.таки да так, але ситуація до тепер була більш-менш стабільна, перманентна, а тепер починає мінятися

       Гість: реал

       724.01.15, 16:53

       Кремль готовит себе почву в Украину. Клятые бандеровцы фашисты Хунта Киевская это не разрешают ))) Есть правило , кому земли мало ?...там всегда будут беды.

        824.01.15, 16:53

        днр будет идти до границ области.
        А гадать кто и куда стреляет на войне - напрасное дело. Кто хочет мира - тот не стреляет.

         924.01.15, 16:54Відповідь на 7 від Гість: реал

         Кремль готовит себе почву в Украину. Клятые бандеровцы фашисты Хунта Киевская это не разрешают ))) Есть правило , кому земли мало ?...там всегда будут беды.скоріше дорогу до криму

          Гість: Туго_Входит

          1024.01.15, 17:03

          Началось. Армия ДНР начала наступление на Мариуполь
          Глава ДНР Александр Захарченко объявил о начале операции.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна