хочу сюди!
 

Леся

39 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 35-40 років

SHERSHEN

попередня
наступна

бред

  • 29.03.13, 10:08

Можливо не так й вже давно,за глибокими морями,за високими горами було дивне царство . Царство,де кожна річ володіла  частинкою чогось чарівного . Нехай маленькою,але володіла. І жила в тому царстві маленька дівчинка,цілком можливо,що вона була рудоволоса . А ще у тому царстві жив хлопчик,більший за дівчинку не більше ніж на пів ноготка . І подобалося йому це,цілком можливо що риже,дівча до нестями.

Вирішив якось він зробити приємне маленькому Чуду,й зробити їй подарок . Так як надворі була пізня осінь,то подарком являлися два червоних носочка.

Але так як царство було трохи дивним,то й носочки були трішки чарівними,принаймні один з них. Легенда розказує,що один з них просто пішов в світ за очі,в  пошуках пригод .

Й шкода дівчинці було викинути самотній носок,тому вона натягнула його на одну ногу,а на іншу натягнула старенький сірий носочок . В черевичках ніхто не бачив розпаровки , а їй було приємно відчувати себе особливою . Але як всі елементи одягу,носочки також зношуються,й на них почали зявлятися дирки . Дівча їх старанно зашивало,та не тільки . Для їх особливості,на місці дирки вишивалися квіточки . Протягом зими квітів ставало чимраз тим більше . Але так сталося,що червоний носочок по якості був набагато кращим за сірий,а у дівчинки нестало часу зашивати дірки,і вишивати на їх місці кольорові пелюстки . Тоді дівча зняло цей носок,а вдягло замість нього якийсь новенький . Дирок ставало все більше,але зашивався лише червоний носочок.На іншій ніжці вони просто мінялися на нові.

Але одного разу один носок сказав:

-Агов,хлопці,що це за річ твориться?От червоний носок весь час зашивається,його люблять,а ми?Нас просто складують в стару скриню…

І вирішили «хлопці» насолити червоному носочку.Коли мале дівча заснуло,вони всі налізли на одну ніжку з думкою : «разом ми сила,разом ми покажем »…

Дівча прокинулося,здивувалося від побаченого протесту,і всю цю «банду» зняла і викинула . Пошукала старий сірий носочок,зашила й одягнула його.

Квітів стало більше…

 Скажете де мораль?А мораль для кожного нехай буде своя . Для когось що не в кількості перевага,що якщо ти сірий-не означає,що ти не особливий,що квіти зближують…Але ж це все заїжджені сюжети . Не знаю як Вам,а мені до вподоби така мораль: «Разом можуть бути і зовсім різні носочки».

От і казочці кінець,а хто слухав-молодець.

1

Останні статті

Коментарі

129.03.13, 10:15

бренд