Думати добре, а добре думати ще краще
- 26.09.14, 20:05
- Скільки коштує Україна?
Вступили в пік похолодання осені України. Я почав вже декілька днів прогрівати газом, запал був нормальний, а наступні дні вогонь послабився ну ще не погано. Вмикаю на кілька годин і повністю тушу.
Ми не тільки за 18 років не заборгували жодної копійки, а в цьому місяці на рахунку газової кампанії є переплата на 150 грв до того ж жар на вітер не випускаємо.
Між тим прочитав новини:
Министр энергетики России Александр Новак заявил, что РФ может возобновить поставки газа в Украину в октябре после погашения задолженности в размере $2 млрд.
«Это зависит от окончательных договоренностей. Наши коллеги говорят, что это октябрь», — сказал он на пресс-конференции по итогам трехсторонней встречи по газу в Берлине.
Украина пообещала выплатить российскому газовому монополисту «Газпрому» $2 млрд до конца октября, сообщил заместитель председателя Еврокомиссии Гюнтер Эттингер. Подробнее: http://www.capital.ua/ru/news/30452-ettinger-ukraina-poobeschala-vyplatit-gazpromu-2-mlrd-do-kontsa-oktyabrya#ixzz3ERS4eCLb

