хочу сюди!
 

Юлия

33 роки, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Тіндер відкрив мені очі (довгопост)

Це черговий суб'єктивний допис, який, окрім того, відображатиме патріархально-стереотипні та сексистські погляди на жінок. Але я все ж його напишу, більше для себе, щоби розібратись в ситуації. Перепрошую у всього жіноцтва за свої погляди.
Текст вийшов довгим і бредовим, я попередив.
____
Чи сидите ви у додатках чи на сайтах для знайомств? Я от - ні. Принаймні до останнього часу. У реалі ніколи не користувався успіхом у жінок, знайомився не часто, переважно на різноманітних "івентах". Ми говорили, потім гуляли чи пили каву, потім я ішов додому, під веселий блек-метал в навушниках. Продовження в стилі "зайти на чай" ніколи не було, хоча мені давно за 30.

Я завжди питав себе: у чому причина неуспіху? Відсутність грошей, не надто впевнена поведінка? Одяг з базарю? Ну або все це, плюс не надто приваблива зовнішність?

Якщо стосовно бабок та поведінки я знав що робити, то як виправити зовнішність? Особливо лице. Коли я зранку дивлюсь у своє відображення в дзеркалі, то бачу витягнуту мармизу з добряче помітними темними колами під очима і червонуватою шкірою, яка вже поволі подає ознаки старіння. Мимоволі уявляю зустріч з дівчиною і сам кривлюсь

Ви спитаєте: ти шо, зациклений на цьому? Можна і так сказати. Дивіться вище, я писав про "відсутність продовження" і уже немолодий вік. Часу мало і, якщо я хочу вскочити в потяг, це треба робити прямо зараз, бо з сорокарічним незайманцем уже точно ніхто не буде трахтись.

Хоча я ніколи не вважав своє тіло непривабливим - мій зріст близько 180 см, я ходжу на турніки... Але лице... На ньому - всі недосипи, болячки. Особливо мене непокоять очі -  у них прямо дзеркало, скажімо так, статевої недосвідченості. І це я не тільки за собою бачу, бо спілкуючись з деякими людьми, їхню, таку саму недосвідченість, видають саме очі. Правду кажуть, очі - дзеркало душі.

Зрештою саме вони, в тісній кооперації з невзрачним свіблом зіграли
головну і, на жаль, не позитивну роль в цій історії.

Коли грянула пандемія, я, закономірно, вже ні з ким в реалі не знайомився, бо впродовж майже року компанію мені складали гаджети та кілька котів. Коли все більш-менш усклянкувалось, я відчув жагучу потребу мати поряд живу людину.

І тут згадав про Тіндер. Найпопулярніший застосунок для знайомств. Швидко, якісно, надовго. Програма, хоча і платна, але базові функції - лайкати ґарних дівчат та набридати їм у лічку - доступна з коробки. Та і, як і скрізь, є лайфхаки, як не купуючи підписку досягати таких потрібних "матчів" - співпадінь, коли ваша вподобайка збігається з вподобайкою цікавої людини.

Завантажив застосунок, додав свої найкращі, як мені здалось, фотографії (зроблені на відносно недешеву апаратуру в ті часи, коли я активно намагався підкорити публічний простір).

Сиджу, чекаю, не забуваючи лайкати десятки гьорлів. Загалом публіка мені не надто сподобалась - наскільки можна судити по багатьом фото, у додатку сидить немало дівчат не дуже важкої поведінки. Часто потраплялись профілі дівчат з ІТ-сфери (як я потім загуглив, це просто спосіб реклами численних курсів для бюджетників, які хочуть доларову зарплату "програміста" чи "тестіровщика").

Але траплялись гідні панянки. І зовнішність нормальна, і інформація в профілі, щонайменше, "від себе", а не порожній профіль чи посилання на Інсту. Немало розумних жінок, представниць творчих сфер, яким "головне душа" чи котрі шукали "просто людину", а той самий інтим вони просили "навіть і не згадувати".

Я мав виграти. Саме для таких розумних я і цілив, які не кривлять на фото губки, тримаючи в безсмаково налакованих пальцях останній айфон, Так, ці дівчата ніколи не звернуть на мене увагу. Як і я на них. Але я б не відмовився, щоби вони виявили до мене прихильність. Зрештою, цікавий був суто сексуальний аспект. Але з "умняшками" мали бути всі шанси - вигляд у мене небидлячий, у своєму профілі я трохи покреативив і в розділі професія вказав "письменник" (ну я пишу переважно бложики, але це невелика частина великого ремесла).

У перший день було лайків зо 5. Застосувавши нагуглений варіант, я, обійшовши заборону дивитись фото, побачив, хто мене хоче. Майже всі жінки доволі значно переважали мене за віком і на вигляд були не дуже...

Тому я продовжив.

Далі активність спала. За три-чотири дні - пара лайків мого фото. Я ж витрачав на Тіндер кожного дня хвилин по двадцять, ставлячи "сердечко" на світлинах у стрічці, надіючись, що знайду молоду і вродливу леді...

Минуло ще кілька днів, і ситуація не змінилась. Активності мало, а серед зацікавлень - дівчата не надто гарні і не надто молоді. Якщо прямо говорити, то це були жінки некрасиві, товсті, старі. Мене це ображало. Краще аби вони до мене взагалі ніякої реакції не виявляли. Чому саме вони і чому їх так багато? Невже я настільки лузер, що став магнітом для подібного контингенту?

Щось недобре заворушилось у мені. Я почав підозрювати, що моє лице на фото, чи постава, чи руки та голова просто викликають у красівих відчуття бридкості і вони блискавично скіпають моє "прекрасне" фото.

Ради експерименту вирішив провернути певну аферу: завів ще один акаунт, але фейковий. Завантажив фото одного знайомого - хлопець, років на 5 молодший (мені зараз срані 32), завжди усміхнене і якесь приємне обличчя, окрім того, він музикант. Опублікував інформацію, для годиться пролайкав з десяток анкет і ліниво думаю - чи набереться бодай за день лайків 5...

30. За першу половину дня. Незважаючи на робочий день, "мій" акаунт прямо засипали увагою. З гидкою образою почав дивитись, хто ставив вподобайки... Молоді, гарні дівчата різного віку і з різних соціальних верств - розумні студентки та гьорли в напівголому вигляді.
Але всі були вродливі, молоді. Саме такі, яких я жадав. І які оминали мене, реального. Якби я насправді тим музикантом, я би взагалі не мав проблем з жінками, причому вибір був би шикарним.

Під вечір, відчуваючи ще більший прилив уваги до анкети зі смазливим обличчям, я вирішив, що експеримент закінчено, видалив фейк, а заразом і сам додаток.

Усе, більше я Тіндер я не повернусь. Як і не буду ні з ким знайомитись. Тим більше, це не принесе потрібних результатів. Можна скільки завгодно сперечатись стосовно принципів роботи додатку, але я на власному прикладі переконався, що якщо в тебе фейс стрьомний, плюс вік, плюс природні дані, нічого не допоможе, навіть платна підписка, яку Тіндер так активно впарює. Зрештою, мені стало ясно, чому молоді жінки, які ідуть по вулиці назустріч мені, навіть не піднімають очей.

Стандарти привабливості - річ природна, а природа жорстока. Є або "так", або "ні". Скільки б активісти і бодіпозитивниці не боролись проти стандартів, природу не зміниш - чоловіки люблять фігуристих жінок, для жінок природні дані, і  це не завжди м'язи, а просто задатки,  на першому місці, принаймні на етапі знайомства і оцінення.

 У Тіндера є негативна репутація, яка пов'язана з тим, що всім там сидять ради сексу. І це так, але це не негативно. Навіть якщо нікого не закидувати непристойностями, додаток показує вашу сексуальну спроможність. Найцікавіше те, що тіндерові принципи працюють і в реалі - під час знайомства вас оцінюють саме з цього боку. Як і ви когось оцінюєте, просто в додатку це все швидше відбувається.
Тіндер нарешті відкрив мені очі. Я зрозумів, що жодні мої зусилля ніяк не змінять ситуацію. Я вмиваю руки. І буду шукати якісь інші сфери, де зможу реалізуватись....

П.с. Перечитав написане. Взагалі, це б не публікати, але ниття (по-научному - "рефлексія") - це теж жанр. Як компенсацію, можете написати якусь правду-матку в коментарі.
1

Коментарі

112.01.22, 15:13

А що вже неіснує таких закладів,які позіціонують себе як для людей за 30,зазвичай там жива музика,дансінг і алкоголь,це головні складники для компаній панянок за 30,які люблять прибухнутити там в п'ятницю.Ех,були часи)))

  212.01.22, 15:50

  Поддержу автора! Сам провёл такой эксперимент - разместил не Мамбе две абсолютно одинаковые анкеты, но с разными фото; разница в реакции бабсов на анкету - потясающая! И после этого они ещё будут что-то вякать на тему "внешность для мужчины - не главное"?! Нет, внешность - ГЛАВНОЕ! Как для М, так и для Ж! Остальное всё - трёп "от лукавого".

   312.01.22, 16:06Відповідь на 2 від Dias

   Ну тогда проведи еще один эксперимент: в анкете со страшненьким фото добавь данные о задекларированном доходе в миллион долларов. Ты убедишься: вненшость для мужчины - не главное )))))

    412.01.22, 17:50

    ты выбрал стратегию жертвы - и хищник тебя найдёт
    советую прикупить место на кладбище заранее - пригодится

     512.01.22, 19:21

     А сам то лайкав красунь? А коли дівчата лайкали гарненького - так образливо як відразу... ой-йо-ой
     Паруйся віл з волом а кінь з конем
     Чоловік без зовнішності має брати тим же, що й жінка без зовнішності - або грошима/статусом/зв'язками, або харизмою і живим спілкуванням. Таким нічого робити там, де тільки фото і опис. Чим "письменник" може зацікавити молоду і гарну??
     От бізнесмен на фоні "ламборджині" - вже якось на лице ніхто дуже й не дивитиметься...

      612.01.22, 19:40

      32 и уже неебабельный? Ну печаль, что скажешь.

       712.01.22, 21:26

       Иногда чтобы найти "своего" человека нужно пройти много пути и большую часть жизни, а не 5 минут посидеть на сайте убедиться в своей "невезучести" и продолжать жалкое существование