Приводом до встановлення цього празника стало видіння св. Андрія Юродивого, коли Царгород, столицю Візантії, оточили араби. У храмі Пресвятої Богородиці, де зберігалися її риза та покров, правилася всеношна. Переляканий невідомістю й жахами перед напасниками, народ ущент заповнив храм. Між людьми ревно молилися про спасіння народу од вражих орд св. Андрій з учнем Єпіфаном. Коли відправа закінчувалась, св. Андрій побачив, що до царських врат, осяяна світлом, іде Богородиця у супроводі св. Івана Хрестителя та Івана Богослова.
Мати Божа зупинилася над престолом, стала на коліна й ревно молилася та проливала сльози. Вставши, вона хусткою (покровом), яку зняла з голови, покрила присутніх. Чутка про цю подію швидко стала відома всім. Люди так кричали, раділи заступництву Богородиці, що перелякані араби відступили без бою. Від тієї хустки-покрови празник і дістав свою назву.
Запорізькі козаки мали на Січі церкву в честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. На іконі понад Пречистою був надпис: "Ізбавлю і покрию люди моя.. ", а від запорожців, що під іконою, простягнена стрічка вгору до Божої Матері з написом: "Молим, покрий нас чесним Твоїм покровом і ізбави нас от всякого зла". Вибираючись в похід на ворога, козаки проводили молебень до своєї Покровительки. Повернувшись щасливо з походу, складали Їй подяку. А Українська Повстанська Армія 30 травня 1947 р. проголосила празник Покрова своїм офіціальним святом.
ОТЖЕ, ВІТАЮ, І НЕХАЙ МАТІР БОЖА НЕУСТАННО ЗАХИЩАЄ ВАС І ВАШУ РОДИНУ!!!Фестиваль «Viru Folk» у північній Естонії закінчився штормом. Буря прийшла на виступ ГАЙДАМАКІВ з Фінської затоки. Гурт намагався боротися зі шквалом, але вітер зірвав дах сцени, стали падати дерева та лінії електропередач.
Штормові попередження у затишному Кясму з мальовничою морською природою надходили протягом серпня. Історичне «Капітанське село» бачило немало витівок Балтійського моря і до цього часу вони оминали фестиваль – щороку він збільшував населення Кясму від 131 чоловіка до кількох тисяч шумних меломанів, привозив world music гурти з Естонії, Фінляндії, Швеції.
Цього ж разу не вистачило години – щойно ГАЙДАМАКИ, особливо очікувані на триденному святі, як хедлайнери, почали третю пісню, коли по небу стрімко поповзла імла. Стало темно, природа на мить затихла, щоб ударити сильними поривами вітру і дощем. Полетіли дрібні речі, їжа з торгових наметів і самі намети. Дерева стали падати прямо на припарковані авто. Приспів «Біла-біла» ненароком пролунав як закляття – саме на ньому ефектно відлетів дах. Стейдж-мени кинулися накривати обладнання. Гурт у ці секунди продовжував грати, та скоро це стало неможливим. Останнім зі сцени пішов фронтмен – він не бачив, що мокрі музиканти вже полишили «пости», рятуючи інструменти та власні життя від замикання, і співав, доки на полі нікого не залишилось. Фінал «ГАЙДАМАКИ проти шквалу» став яскравим видовищем. Потужніших спецефектів важко уявити. «Шкода лише, що так коротко», – жалілися меломани. Особливо шкода, що сильний шторм, який пішов від одного місця до іншого завдав чимало збитку – в одному містечку постраждав дах гімназії, у іншому зруйнувалась часовня. Повалені на дорогу дерева з корінням суттєво перешкоджали руху. Яким у цей час було море, можна собі уявити.
Набравшись екстремальних вражень ГАЙДАМАКИ чекають наступного року, щоб все-таки зіграти повноцінний концерт в Кясму. «Всі країни зустрічають нас позитивно і по-своєму цікаво, залежно від менталітету народу, – розповідає Іван Леньо, ГАЙДАМАКИ. – Естонці – дійсно помірковані люди, і наша енергія, дуже імпульсивна, лягаючи на їх спокій творить якусь неймовірну субстанцію, не подібну ні на що. Тут хочеться грати.»
Ви втомились, у вас кепський настрій, Ви напружені чи роздратовані – Вам гарантовано допоможуть прилади для здоров’я від німецької компанії CASADA.
Деталі тут – http://www.casada.ru
і тут http://zmij27.blogspot.com/p/blog-page_03.html