хочу сюди!
 

Юлія

45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років

Цитати

«Мерзотники завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони поводяться з порядними людьми як із мерзотниками, а порядні люди поводяться з мерзотниками як із порядними людьми.

Нерозумний не любить розумного, неосвічений – освіченого, невихований –вихованого і т.д.
І все це прикриваючись якою-небудь фразою: "Я людина проста ...", "я не люблю мудрувань", "я прожив своє життя і без цього", "все це від лукавого" і т.д.
А в душі – ненависть, заздрість, почуття власної неповноцінності».

🖊 «Ви все життя будете зустрічати людей, про яких із подивом скажете: «За що він мене не злюбив? Я ж йому нічого не зробив".
Помиляєтеся! Ви нанесли йому найтяжчу образу: ви – живе заперечення його гнилої натури».

© Андре Моруа

Від себе.
Можна просто постояти, обійнявшись із деревом і, заплющивши очі, слухати його шорстке дихання. 
Або лягти в траву і, примружившись, дивитися крізь вії в небеса. 
Там, нагорі, хтось розкидався дивовижною красою хмар і необережно пішов....


1

Коментарі

125.06.26, 16:18

Музика хороша.

    225.06.26, 20:31Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Музика хороша.Мені теж подобається. Вся його музика...
    https://www.youtube.com/@madismusic

      326.06.26, 23:06Відповідь на 2 від Anne

      Дякую. Ви колись ділилися його музикою.

        426.06.26, 23:08Відповідь на 3 від Nech sa paci

        Дякую. Ви колись ділилися його музикою.так... у мене був акаунт..... @Madis

          526.06.26, 23:09Відповідь на 3 від Nech sa paci

          Дякую. Ви колись ділилися його музикою.ви пам'ятаєте

            626.06.26, 23:16Відповідь на 5 від Anne

            Здається, й не один був акаунт.

              726.06.26, 23:21Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Здається, й не один був акаунт.хочете, щоб я перерахувала всі ніки?
              так.... тікала і поверталась.... поки пристосувалась до тутешніх умов... спочатку мені було дуже важко витримати атмосферу сайту.... та й зараз... очі на лоба вилазять від здивування...

                826.06.26, 23:22Відповідь на 6 від Nech sa paci

                Здається, й не один був акаунт.і кожного разу намагалась повернутись непоміченою... намагалась змінити все - стиль, наповнення...
                ви впізнавали мене завжди))) дякую вам)

                  927.06.26, 09:45Відповідь на 8 від Anne

                    1027.06.26, 16:28Відповідь на 9 від Nech sa paci