Обожнюю кульбабки... А Ви?
- 26.05.26, 04:25

За рутиною різних турбот,
Не згуби лише блиску очей,
Нехай сяють, як зорі з висот.
Ти освітлюй усе навкруги,
Осягни почуттів глибину.
Хай від тебе зігріється хтось,
Ощаслив хоч людину одну.
Яскравим зроби кожен день,
І не гасне хай вогник в душі.
Бо є безліч ідей для натхнень,
Розфарбовуй буття вітражі.
Ти підтримуй у серці тепло,
Та запалюй жагу до життя,
Навчись щиро робити добро,
Це приємне таке відчуття.
Не загрузни у сірості днів,
Досягай усе нових вершин,
Додавай у життя кольорів,
Бо ж для щастя є море причин.
Коментарі