Профиль

Влад Глушко

Влад Глушко

Украина, Харьков

Рейтинг в разделе:

Куди будете втікати, пан Зеленський?


Розмови про відставку Арсена Авакова тривають з моменту його вступу на посаду. І ось 13 липня міністр внутрішніх справ написав заяву на звільнення за власним бажанням. Які були причини такого кроку залишається лише здогадуватися, але це рішення - жодним чином не перемога Зеленського. Недопрезідент як совався, так і буде продовжувати соватися при одному згадуванні імені вже колишнього глави МВС. І приводів для цього безліч. Наприклад, кинутий клич серед патріотів готуватися восени постояти за країну.

Так, і пан клоун, мабуть, розуміє, що розробка "фундаментального законопроекту" загрожує йому великими прикрощами. А саме, союзом Авакова і Ахметова. Об'єднання добре навчених і пройшли Донбас людських ресурсів, а також медійних сил спочатку гарантує успіх держперевороту. І щоб уникнути народних хвилювань Зеленський намагається ліквідувати основних призвідників. Ні-ні, не фізично, а обмеживши їх свободу.

Так днями на кількох телеграм-каналах з'явилася інсайдерська інформація про те, що Аваков давно знаходиться в розробці у СБУ.

І зібраних на нього матеріалів вже досить для того, щоб відправити його в місця позбавлення волі і на довго. Але як говорить джерело з Офісу Президента - це крайній захід.

Спочатку Зеленський спробує натиснути на колишнього міністра через Ердогана і впливових республіканців США, які нібито пообіцяли клоуну всебічну підтримку. Але тут не варто забувати, що, по-перше, новий турецький "султан" - птах мінлива, також як і американські чиновники. А, по-друге, турецькі безпілотники можуть і не долетіти, або долетіти, але пізно.

Чи готовий у вас, пане Зеленський, план Б? У Ростові вас навряд чи чекають!