хочу сюда!
 

Тетяна

32 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 32-52 лет

Контррозвідка СБУ припинила діяльність агентурної мережі ФСБ

 • 05.02.21, 16:15

Контррозвідники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність агентурної мережі ФСБ РФ, яка діяла на території Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської та Чернігівської областей. До її складу входили колишні спецпризначенці військової розвідки.

СБУ встановила, що громадяни України були завербовані та виконували розвідувальні завдання кадрових співробітників ФСБ Вадима Даутова та Дениса Собка. 

Зокрема, російські агенти готували диверсійні операції. Їм було доручено створити умови для здійснення диверсій на території Миколаївської області – сприяти проникненню диверсійно-розвідувальних груп із тимчасово окупованих територій та організовувати спеціальну підготовку підібраних осіб. Серед об’єктів посягань – бойові літаки Збройних Сил на аеродромі «Кульбакіно».

Також агенти ФСБ збирали інформацію про дислокацію та переміщення українських Збройних Сил, кадровий склад та оперативно-службову діяльність Головного управління розвідки Міністерства оборони, Сил спеціальних операцій, Штабу ВМС, 73-го Морського центру спеціальних операцій ЗСУ, їх міжнародної взаємодії з іноземними партнерами тощо.

Для виконання своїх завдань агенти проводили вербувальну роботу і серед високопосадовців ЗСУ.

Задокументовано навіть намір викрасти та нелегально перемістити до країни-агресора одного з колишніх командувачів Сил спеціальних операцій. За це російська спецслужба пропонувала винагороду у 100 тис. дол. США.

У ході проведення обшуків вилучено арсенал зброї і боєприпасів: 4 АК-74, 2 пістолети, 2 РПГ, 44 гранати, понад 4 тис. набоїв різного калібру, близько 3 кг тротилу та електродетонатори тощо. 

Наразі стосовно викритих агентів здійснюються процесуальні заходи за ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.1.ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч.1. ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Шпигунська діяльність кадрових співробітників ФСБ РФ, які керували агентурною мережею, розслідується у кримінальному провадженні за ч.1 ст.114 (шпигунство) КК України.

Заходи з викриття агентурної мережі здійснювались та тривають під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.


1

Комментарии

15.02.21, 17:09

детский сад вторая четверть

  25.02.21, 17:44

  Как вы уже задолбали, "голоса СБУ"! Всю лентой саморекламой загадили! Что, Ванька Баканов за это хорошо платит?

   35.02.21, 18:19Ответ на 2 от Андрій1961

   швидше рознарядка. до кожного доведений план по постам в мережі з обов'язковими скрінами для звіту, також підписка і само собою лайки

    45.02.21, 19:29Ответ на 3 от evgeniy_v

    швидше рознарядка. до кожного доведений план по постам в мережі з обов'язковими скрінами для звіту, також підписка і само собою лайкиСхоже на те...! Тільки одних "СБУшників" здихалися, тепер інші вилізли! Але лайків Ванька Баканов все одно не отримає!

     55.02.21, 19:37Ответ на 4 от Андрій1961

     його задача викласти і зафіксувати. а підписуватись і лайкати його задача на певних сторінках і аках. як то відомчі та дописи і сторінки керовників. ну і дітлахів керовників буває потрібно поплюсувать. що не зробиш для чада начальницького

      65.02.21, 21:08Ответ на 5 от evgeniy_v

      його задача викласти і зафіксувати. а підписуватись і лайкати його задача на певних сторінках і аках. як то відомчі та дописи і сторінки керовників. ну і дітлахів керовників буває потрібно поплюсувать. що не зробиш для чада начальницькогоТа воно і зрозуміло все начебто, але... Задовбали вже!