хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Великдень

 • 03.05.21, 23:23
Приготування до Великодня почалися задовго. Я думала про те, що хочу сама спекти паски, з додаванням сиру, але рецепту приготування гарного не мала. Взагалі, то вже забула як ці паски готувати. 
Раз на рік паски пекуть чи купують. А я пеку не кожного року, отже рецепти забуваю ще краще.
І все відкладається на потім, майже до останнього. І ось, за день до Великодня, о дев'ятій годині вечора нарешті прокинулося бажання піти на кухню і щось спекти з тим сиром, вишнями та родзинками. Ну не винна я що коефіцієнт корисної дії в мене прокидається о дев'ятій годині, коли всі спати готуються. Сова я, нічого з цим не поробиш. Так було у юні роки, коли я ночами писала вірші, так і зараз, коли я ночами пеку ці паски.
Знайшла випадковий рецепт на ютубі і приступила до діла.
Наче вийшло не погано. Навіть краще, ніж я сподівалася. Мабуть, все ж таки щось в моїй підсвідомості відкладається і досвід з роками надолужується. Діти святковим приготуванням радіють. Радіють і моїй ідеї щось спекти. І не важливо наскільки смачно вийде. Дітям, насправді, це не важливо. Їм для щастя багато не треба. Вони готові дякувати і дякувати коханій людині за те, що вона якось була пречасна до загального приготування прийдешнього свята. 
І ці похвали маленьких зайчиків для мене були як бальзам на серце. Я лише говорила: їжте дітки на здоров'я.І знову випала із вайберу на викенд. Коли на дачі в нас збирається натовп. І родичі, і куми, всі зі своїми діточками. То час біжить і всі щасливі випадаємо із зони досяжності телефонів і інтернету. Хтось намагається до нас додзвонитися. А в нас гомін... Хтось знайшов жука чи равлика, ящірку, котика, кіз, курочку, літак пролетів... Нічого нам не чутно по тому телефону, а може й чутно тількі ненадовго. Бо треба ще м'ясо досмажити, картоплю перегорнути у вогнищі, салат з капусти нарізати, гамак натягнути. І заразом всі квіточки полити. Коли мені дзвонять з міста, а я в цей час на дачі... Мені не нудно і не сумно. Бо там на дачі ніколи сумувати. Бо там завжди дуже роботи багато. Робота, яка лікує душу. Бо поганому настрою від праці немає шансу. Так втомлюєшся, що ніяке безсоння не турбує. Навпаки, на свіжому повітрі дуже добре спиться.
Бо людині для щастя не треба багато.
А коли повертаємося до міста, починає прокидатися вайбер повідомленнями: ти де пропала?
А я читаю ці повідомлення, посміхаюсь і відповідаю втомлено, але щасливо, з якимось спокоєм на душі і рівновагою: на дачі.

П.С.: Не знаю як у кого, але приїхала до міста, знову прикрашаю писанки і готую наступну партію пасок. Бо в нас ще Великодень не закінчивсяsmileДруга партія не дуже піднялася, мабуть треба було трохи більше борошна додати.
20

Последние статьи

Комментарии

14.05.21, 07:14

Добре є)

  24.05.21, 08:38

  свіже смачненьке

   34.05.21, 08:46

   Христос воскресе

    44.05.21, 09:53

    Гарно

     54.05.21, 10:24

     Ну ти хазявка по два рази паски пекти...рєспєкт
     Якби щє посмакувати...

      64.05.21, 10:47Ответ на 1 от Merovingian

      Добре є)Так

       74.05.21, 10:48Ответ на 2 от SFM

       свіже смачненькеТобі як завжди смачненьке, завжди помітиш вкусняшку, і нічого для щастя більше не треба.
       Ну, я ж казала, що людині для щастч багато не треба!

        84.05.21, 10:49Ответ на 3 от DANAH

        Христос воскресеВоістину воскрес!

         94.05.21, 10:50Ответ на 4 от Геннадий М

         Гарно Дякую, фотки в збірнику у різні часи але всі мої

          104.05.21, 10:53Ответ на 9 от alt-code

          Гарно Дякую, фотки в збірнику у різні часи але всі моїОсобливо мені сподобався театр тіней.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           6
           предыдущая
           следующая