хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 48-60 років

Ukrainiansoul

попередня
наступна

Анонс. Мистецтво проти насилля

Запрошуємо Вас відвідати спільний соціальний міжнародний проєкт – Виставка/конференція «Мистецтво проти насилля», яка матиме місце проведення Інститут проблем сучасного мистецтва АН України з 23 жовтня по 05 листопада 2021року.Ця виставка та її мета – це показати роботи авторів з усіх континентів світу, які самі зіткнулися і / або випробували на собі насилля.
У цих роботах – оголена душа, особистий біль, тяжкість, страх і кайдани – які сковують і не дають жити далі повноцінним життям. попередження насильства в цілому.
Роботи, представлені на виставці, супроводжуються розповідями правдивих історій, які пережили художники або люди, які надихнули художника творити.

Завдання цього проєкту:
Привернути увагу до жінок та дітей під час пандемії. Війни, політичні кризи з заворушеннями та конфлікти під час пандемії як зростання насильства.
В рамках проєкту заплановані зустрічі з:
– Діячами мистецтва;
– Науковою спільнотою;
– Міжнародної спільнотою;
– Представниками превентивних і державних органів;
– Громадськими організаціями, які опікуються цією проблемою.

Під час роботи Виставки офлайн та онлайн заплановані конференції з психологами, юристами, асоціаціями, організаціями та волонтерами, які виступають проти насильства.

Урочисте відкриття Виставки відбудеться 23 жовтня о 12.30 за адресою: Київ. Вул. Коновальця, 18 Д (м. Палац Україна) Інститут проблем сучасного мистецтва АН України
0

Коментарі